Specialus pasiūlymas klientams

Mieli klientai,

Didžiuojamės galėdami Jus pakviesti į „Newsec“ remiamą didžiausią Baltijos šalyse NT konferenciją „Baltijos NT investicijų forumas 2018“. Renginys vyks š. m. gegužės 24-25 dienomis „Radisson Blu Hotel“ Lietuva, Konstitucijos pr. 20, Vilniuje.

Tikimės pamatyti Jus šiame renginyje ir siūlome specialią nuolaidą bilietams.

Norėdami užsiregistruoti į forumą spauskite ant registracijos nuorodos ir suvedę savo vardą, pavardę įveskite nuolaidos kodą NEWSEC-15 kaip rodoma pavyzdyje. Užsiregistravę el. paštu gausite sąskaitą su pritaikyta nuolaida.„Baltijos NT investicijų forume 2018” galėsite išgirsti pranešėjus iš Baltijos ir Šiaurės Europos šalių, kurie pristatys klientų ir vystytojų lūkesčius, investicijas, makroekonomines perspektyvas, miestų plėtrą, teisinius aspektus, alternatyvius išteklius ir kitas temas. Pernai renginyje dalyvavo daugiau nei 300 aukščiausio lygio vadovų. „Newsec“ atstovai šiame forume kalbės apie komercinio NT vystymąsi Baltijos regione ir besikeičiančius šiuolaikinių nuomininkų poreikius.

Iki susitikimo renginyje!

NEWSEC komanda 

Gaukite naujienas pirmieji

Pateikdamas savo el. pašto adresą ir spausdamas „Prenumeruoti” sutinku, kad mano asmens duomenys būtų tvarkomi rinkodaros tikslais. Naujienlaiškio galite bet kada atsisakyti paspaudę naujienlaiškio pabaigoje esančią nuorodą.
Susisiekite su mumis
X
Žinutė išsiųsta. Netrukus su Jumis susisieksime.