PIRMASIS „CALLCREDIT“ BIURAS UŽ ANGLIJOS RIBŲ – KAUNE

PIRMASIS „CALLCREDIT“ BIURAS UŽ ANGLIJOS RIBŲ – KAUNE

Didžiosios Britanijos bendrovė „Callcredit Information Group“ plečiasi už šalies ribų. Pirmasis biuras užsienyje įsikurs Lietuvoje, Kauno „Žalgirio“ arenoje. Metų pradžioje, padedama nekilnojamojo turto kompanijos „Newsec/Re&Solution“, kompanija pasirašė biuro nuomos sutartį 2000 m² ploto patalpoms.

„Nusprendę ateiti į Lietuvos rinką, biuro pasirinkimui skyrėme daug dėmesio. Norėjome įsikurti strategiškai patogioje, išskirtinėje vietoje su puikia infrastruktūra. Siekdami optimaliausio ir finansiškai patraukliausio rezultato, pasitelkėme nekilnojamojo turto specialistus. Dabar galiu drąsiai sakyti, kad biuro pasirinkimas buvo vienas didžiausių iššūkių, tačiau mūsų partneriai „Newsec/Re&Solution” puikiai su tuo susidorojo” – pasakoja Adrian Mitri “Callcredit Information Group” vykdantysis direktorius.

Dar šių metų gegužės mėnesį Kauno „Žalgirio“ arenoje kreditų rizikos bendrovė „Callcredit Information Group“ įsikels į 2000 m² ploto atviro tipo biuro patalpas (open space). „Paskutinius keletą metų matome aiškią tendenciją biurų rinkoje – vis daugiau kompanijų, o ypač naujos, ateinančios į rinką, pageidauja įsikurti taip vadinamose „open space“ tipo patalpose. Tokiuose biuruose, vienoje atviroje erdvėje dirbantys žmonės skatinami bendrauti ir keistis informacija, net bendrovės vadovai dažnai neutri dedikuotų darbo vietų ar kabinetų. Tokie biurai – šiuolaikiškų, veržlių ir inovatyvių kompanijų pasirinkimas.“ – teigia Martynas Babilas, „Newsec/Re&Solution“ biurų projektų vadovas. „Kalbant apie Kauną, čia biurų rinka pakankamai užpildyta, neužimtumas labai nedidelis, todėl joje surasti didesnio aukšto plotobei logiškos konfigūracijos biurą tikrai ne retai yra iššūkis. Kaip bebūtų, ieškodami sprendimo bendrovei „Callcredit Information Group“, turėjome keturis gerus variantus, bet Kauno „Žalgirio“ areną pasirinkome dėl unikalios pastato techninės infrastruktūros, išskirtinės ir geografine prasme patogios vietos su pakankamai dideliu automobilių statymo vietų skaičiumi.“ – priduria M. Babilas.

„Vis daugiau užsienio bendrovių Lietuvą pasirenka savo biurų, padalinių steigimui. Mūsų šalis vilioja ne tik geografiškai patogia vieta, tačiau ir aukšta kokybe už sąlyginai mažą kainą. Tie patys biurai Lietuvoje – rinka dar nėra perpildyta, biurų patalpos modernios, atitinkančius europietiškos kompanijos reikalavimus, o nuomos kaina lietuviška. Džiaugiamės, kad Kaunas praplečia mūsų pasiūlos ribas tuo pačiu ir sau kaip miestui gaudamas visokeriopos naudos.“ – komentuoja Audrius Masiulionis „Investuok Lietuvoje“ investicijų skatinimo departamento direktorius.

Gaukite naujienas pirmieji

Susisiekite su mumis
X
Žinutė išsiųsta. Netrukus su Jumis susisieksime.