TURTO VERTINIMAS

Turto savininkams ir investuotojams

Atliekame vertinimus pagrindiniams nekilnojamojo turto plėtotojams, investuotojams ir finansinėms institucijoms. Taip pat, atliekame vertinimus ir privatiems asmenims.Newsec teikiamos turto vertinimo paslaugos:
  • Nekilnojamojo turto vertinimas
  • Kilnojamojo turto vertinimas
  • Konsultacijos
  • Komercinis auditas
  • Statybų monitoringas
  • Teismo ekspertizė
Newsec parengti vertinimai priimtini pagrindinėms finansinėms institucijoms ir bankams:
  •        AB „Swedbank“
  •        AB „SEB“ bankas
  •        AB „Citadele“ bankas
  •        AB „Šiaulių bankas“
  •        BIGBANK AS filialas
  •        Nordea Bank AB Lietuvos skyrius
  •        Danske Bank A/S Lietuvos filialas
  •        UAB Medicinos Bankas
  •        VILNIAUS KREDITO UNIJA
  •        OP Corporate bank Plc Lietuvos filialas
  •        AB DNB bankas
  •        RATO kredito unija
  •        Kredito unija „Mėmelio taupomoji kasa“

Susisiekite su mumis

Linas Daukus, MRICS

Vertinimo grupės vadovas Lietuvoje

Tel.: .+370 618 24 756 El. paštas: l.daukus@newsec.lt

Valdemaras Ivaško, MRICS

Verslo vertinimo paslaugų grupės vadovas Tel.: +370 698 34196 El. paštas: v.ivasko@newsec.lt

Jurgita Banytė

Verslo vertintoja

Tel.: +370 686 74313 El. paštas: j.banyte@newsec.lt

Dr. Andrius Stasiulionis

Nekilnojamojo turto vertintojas Tel.: +370 699 12669 El. paštas: a.stasiulionis@newsec.lt

Daiva Cibulskienė

Nekilnojamojo turto vertintoja Tel.: +370 652 24881 El. paštas: d.cibulskiene@newsec.lt

Donatas Bulvydas

Nekilnojamojo turto vertintojas, Klaipėda Tel.: +370 699 24587 El. paštas: d.bulvydas@newsec.lt

Donatas Plonis

Kilnojamojo ir nekilnojamojo turto vertintojas, Klaipėda Tel.: +370 610 04536 El. paštas: d.plonis@newsec.lt

Gintas Vaineikis

Kilnojamojo ir nekilnojamojo turto vertintojas,Teismo ekspertas Tel.: +370 652 89009 El. paštas: g.vaineikis@newsec.lt

Ramūnas Strolia

Nekilnojamojo turto vertintojas Tel.: +370 686 15067 El. paštas: r.strolia@newsec.lt

Vaidotas Levenauskas

Nekilnojamojo turto vertintojas Tel.: +370 616 11207 El. paštas: v.levenauskas@newsec.lt

Vilma Strolaitė

Nekilnojamojo turto vertintoja Tel.: +370 625 78060 El. paštas: v.strolaite@newsec.lt

Gaukite naujienas pirmieji

Susisiekite su mumis
X
Žinutė išsiųsta. Netrukus su Jumis susisieksime.