TURTO VERTINIMAS

Privataus verslo savininkams

Investicijos į verslo idėją ar veikiantį verslą reiškia lūkesčius gauti pajamų ateityje. Tai kone vienas svarbiausių verslo klientų interesų. Tačiau svarbu prisiminti, kad planuojant įmonės veiklos ateitį ar siekiant gauti papildomą investicinę grąžą būtina atsakingai įvertinti ir savo verslo galimybes. Kitaip tariant, egzistuojant dinamiškoje verslo erdvėje, reikia numatyti planuojamų investicijų perspektyvą, įžvelgti riziką ir tik tada žengti didesnio pelno link. 

Įmonių susijungimai, perėmimai, verslo dalybos ar įsigijimas, organizacijos struktūros pokyčiai yra vieni sudėtingiausių procesų, todėl visa tai įgyvendinant būtina atsižvelgti į daugybę faktų, tendencijų ir rodiklių. Newsec verslo vertinimo paslaugas teikia ne tik minėtiems procesams realizuoti, tačiau ir dėl kitų priežasčių: mokesčių optimizavimo tikslais, ginčo atvejais, siekiant nustatyti akcinio kapitalo premijas ir nuolaidas, įsigyjant dalį akcinio kapitalo, jų priverstinio pardavimo ar supirkimo atvejais. 

Newsec teikiamos verslo vertinimo paslaugos:

  • Akcijų vertinimas
  • Obligacijų vertinimas
  • Prekių ženklų vertinimas
  • Prestižo vertinimas
  • Nepiniginio įnašo akciniam kapitalui didinti vertinimas
  • Teismo ekspertizė

Susisiekite su mumis

Linas Daukus, MRICS

Vertinimo grupės vadovas Lietuvoje

Tel.: .+370 618 24 756 El. paštas: l.daukus@newsec.lt

Valdemaras Ivaško, MRICS

Verslo vertinimo paslaugų grupės vadovas Tel.: +370 698 34196 El. paštas: v.ivasko@newsec.lt

Jurgita Banytė

Verslo vertintoja

Tel.: +370 686 74313 El. paštas: j.banyte@newsec.lt

Dr. Andrius Stasiulionis

Nekilnojamojo turto vertintojas Tel.: +370 699 12669 El. paštas: a.stasiulionis@newsec.lt

Daiva Cibulskienė

Nekilnojamojo turto vertintoja Tel.: +370 652 24881 El. paštas: d.cibulskiene@newsec.lt

Donatas Bulvydas

Nekilnojamojo turto vertintojas, Klaipėda Tel.: +370 699 24587 El. paštas: d.bulvydas@newsec.lt

Donatas Plonis

Kilnojamojo ir nekilnojamojo turto vertintojas, Klaipėda Tel.: +370 610 04536 El. paštas: d.plonis@newsec.lt

Gintas Vaineikis

Kilnojamojo ir nekilnojamojo turto vertintojas,Teismo ekspertas Tel.: +370 652 89009 El. paštas: g.vaineikis@newsec.lt

Ramūnas Strolia

Nekilnojamojo turto vertintojas Tel.: +370 686 15067 El. paštas: r.strolia@newsec.lt

Vaidotas Levenauskas

Nekilnojamojo turto vertintojas Tel.: +370 616 11207 El. paštas: v.levenauskas@newsec.lt

Vilma Strolaitė

Nekilnojamojo turto vertintoja Tel.: +370 625 78060 El. paštas: v.strolaite@newsec.lt

Gaukite naujienas pirmieji

Susisiekite su mumis
X
Žinutė išsiųsta. Netrukus su Jumis susisieksime.