TURTO VERTINIMAS

Turto vertinimas

Esame lyderiaujanti investicinio / komercinio turto ir verslo vertinimo kompanija Baltijos šalyse, kurios komandą sudaro 15 nekilnojamojo turto, kilnojamojo ir verslo vertintojų. Daugiau nei 10 darbo metų rezultatas – tai ilgalaikiai, glaudūs santykiai su klientais bei patikimas bendradarbiavimas su verslo partneriais.

Dirbdami ne tik vadovaujamės tvirtomis savo vertybinėmis nuostatomis, bet ir remiamės visame pasaulyje labiausiai pripažintos nekilnojamojo turto ekspertų organizacijos RICS principais. Šiandien Newsec specialistų darbo grupėje dirba net keli tarptautinį pripažinimą turintys ir pagal RICS standartus dirbantys ekspertai.

Per 2014 metus, Newsec vertintojai atliko virš 1 500 turto vertinimų Baltijos šalyse.

Turto savininkams ir investuotojams

Privataus verslo savininkams

Susisiekite su mumis

Linas Daukus, MRICS

Vertinimo grupės vadovas Lietuvoje

Tel.: .+370 618 24 756 El. paštas: l.daukus@newsec.lt

Valdemaras Ivaško, MRICS

Verslo vertinimo paslaugų grupės vadovas Tel.: +370 698 34196 El. paštas: v.ivasko@newsec.lt

Jurgita Banytė

Verslo vertintoja

Tel.: +370 686 74313 El. paštas: j.banyte@newsec.lt

Dr. Andrius Stasiulionis

Nekilnojamojo turto vertintojas Tel.: +370 699 12669 El. paštas: a.stasiulionis@newsec.lt

Daiva Cibulskienė

Nekilnojamojo turto vertintoja Tel.: +370 652 24881 El. paštas: d.cibulskiene@newsec.lt

Donatas Bulvydas

Nekilnojamojo turto vertintojas, Klaipėda Tel.: +370 699 24587 El. paštas: d.bulvydas@newsec.lt

Donatas Plonis

Kilnojamojo ir nekilnojamojo turto vertintojas, Klaipėda Tel.: +370 610 04536 El. paštas: d.plonis@newsec.lt

Gintas Vaineikis

Kilnojamojo ir nekilnojamojo turto vertintojas, Teismo ekspertas Tel.: +370 652 89009 El. paštas: g.vaineikis@newsec.lt

Ramūnas Strolia

Nekilnojamojo turto vertintojas Tel.: +370 686 15067 El. paštas: r.strolia@newsec.lt

Vaidotas Levenauskas

Nekilnojamojo turto vertintojas Tel.: +370 616 11207 El. paštas: v.levenauskas@newsec.lt

Vilma Strolaitė

Nekilnojamojo turto vertintoja Tel.: +370 685 01311 El. paštas: v.strolaite@newsec.lt

Kristina Pilipavičiūtė

Vertintojo asistentė Tel.: +370 686 84132 El. paštas: k.pilipaviciute@newsec.lt

Gaukite naujienas pirmieji

Susisiekite su mumis
X
Žinutė išsiųsta. Netrukus su Jumis susisieksime.