„NT Valdos“ aukcione 19 naujų nekilnojamojo turto objektų

2017 11 17


Š. m. gruodžio 20 d. vyksiančiame aukcione „Lietuvos energijos“ grupei priklausanti įmonė „NT Valdos“ pasiūlys įsigyti 19 naujų nekilnojamojo turto objektų. Vertingiausi nauji aukciono objektai yra įsikūrę Vilniuje ir Kaune. Pirkėjams bus pasiūlyta įsigyti iš viso 40 nekilnojamo turto objektų visoje Lietuvoje. Pradinė visų objektų pardavimo kaina – 43,3 mln. eurų, įskaitant PVM. Registracija į aukcioną prasideda lapkričio 17 dieną.


„Naujame aukcione parduodamų objektų sąrašą papildėme dar patrauklesniais pastatais. Tai pakankamai didelio užimtumo ir dėl to stabilų pinigų srautą generuojantys objektai. Ankstesniuose aukcionuose siūlėme grupės veikloje nebenaudojamus ir mažesnio užimtumo pastatus, o šįkart pardavimui yra pasiūlyti objektai, turintys ilgalaikes nuomos sutartis su „Lietuvos energijos“ grupės įmonėmis arba kitais nuomininkais. Tikimės, kad šis aukcionas dėl įtrauktų aukštesnio pajamingumo objektų sudomins dar platesnį nei anksčiau potencialių investuotojų ratą“, – teigia Darius Kašauskas, „Lietuvos energijos“ finansų ir iždo direktorius.


Patraukliausi pastatai, kurie bus siūlomi aukcione, yra naujos statybos arba kompleksiškai atnaujinti bei turi ilgalaikes nuomos sutartis. Vertingiausias iš naujų objektų – 6,1 tūkst. kv. m. ploto administracinės patalpos Kaune, Chemijos g. 4. Šio objekto pradinė kaina – 3,1 mln. eurų, įskaitant PVM. Šiose patalpose veikė Energijos skirstymo operatoriaus klientų aptarnavimo centras.


„Kauno pastatas kokybiškai rekonstruotas, čia galima įrengti biurus ar vystyti komercinę veiklą. Vienas didžiausių objekto privalumų – lokacija netoli vienos svarbiausių Kauno transporto arterijų – Pramonės prospekto“, – sako aukcioną organizuojančios tarptautinės nekilnojamojo turto konsultacijų įmonės „Newsec“ Tarpininkavimo paslaugų grupės vadovė Jurgita Šilaikytė.


Antrasis itin vertingas aukciono objektas – administracinės patalpos Vilniuje, Laisvės pr. 80. Šis 2,2 tūkst. kv. m. administracinio pastato pradinė kaina 2,6 mln. eurų, įskaitant PVM.


Nemaža dalis pirmą kartą siūlomų objektų yra buvę „Lietuvos energijos“ grupės įmonių klientų aptarnavimo centrai, o išaugęs siūlomų objektų skaičius turėtų pritraukti ir aukcionu jau anksčiau besidomėjusius, bet sau tinkamo objekto neradusius investuotojus. Mažiausias naujas objektas Mituvos g. Kaune užima 935 kv. m., o didžiausias – daugiau nei 10 tūkst. kv. m. ploto objektas Chemijos g., Kaune. Nauji objektai yra įsikūrę tiek centrinėse miesto dalyse, tiek pramoniniuose rajonuose.


Dalį nekilnojamojo turto pirkėjai gali įsigyti ne tik aukciono metu, bet ir per išankstinį pirkimą už 10 procentų didesnę kainą. Daugiau informacijos apie „NT Valdų“ parduodamus nekilnojamo turto objektus galima rasti „Newsec“ interneto svetainėje: http://www.newsec.lt/nekilnojamojo_turto_aukcionai_newsec/ntv_aukcionas/

 

Gaukite naujienas pirmieji

Pateikdamas savo el. pašto adresą ir spausdamas „Prenumeruoti” sutinku, kad mano asmens duomenys būtų tvarkomi rinkodaros tikslais. Naujienlaiškio galite bet kada atsisakyti paspaudę naujienlaiškio pabaigoje esančią nuorodą.
Susisiekite su mumis
X
Žinutė išsiųsta. Netrukus su Jumis susisieksime.