„NEWSEC/RE&SOLUTION“ TAPO IŠSKIRTINIU KONSULTANTU ATSTOVAUJANČIU „QUADRUM“ VERSLO MIESTĄ

„NEWSEC/RE&SOLUTION“ TAPO IŠSKIRTINIU KONSULTANTU ATSTOVAUJANČIU „QUADRUM“ VERSLO MIESTĄ

Novatoriškiausio biurų projekto Lietuvoje „Quadrum“ – verslo miestas mieste, vystomo Norvegijos kompanijos „Schage Real Estate“, išskirtiniais patarėjais tapo, didžiausią analogiškų projektų nuomos procesų valdyme patirtį rinkoje turinti, NT kompanija „Newsec/Re&Solution“.

Lietuvoje šiuo metu nėra jokio savo struktūra ir dydžiu panašaus verslo centro. Vystytojai suplanavę įrengti viską vienoje vietoje, nuo darbo vietų, konferencijų salių ir restoranų iki kiekvieną dieną visiems aktualių ir reikalingų paslaugų taškų, tokių kaip kirpykla, grožio salonas, valykla, vaikų priežiūros centras ir dar daugelis kitų. Tai leis neišeinant iš verslo centro susitvarkyti ir pagrindinius buities reikalus, kas savo ruožtu padės susikoncentruoti ties savo darbinių tikslų įgyvendinimu. Kaip teigia projekto vystytojai – svarbiausia, kad tai būtų patogu verslui ir darbuotojams.

„Quadrum“ projektas reikalauja stipriausios komandos, patirties, žinių ir nuoseklumo. Partnerį rinkomės atižvelgdami į visas šias savybes, kurias įmonė turi tiek vietinėje, tiek tarptautinėje rinkoje. „Newsec/Re&Solution“ atitiko visus pagrindinius mūsų keliamus reikalavimus, todėl suteikėme jiems išskirtines teises atstovauti nuomojant „Quadrum“ projektą“ – teigė Kjetil Hanssen, „Schage Real Estate“ vadovas.

„Turime sukaupę daugiametę patirtį tokio tipo projektų nuomos procesų valdyme. O dirbant su įvairiomis kompanijomis visoje Šiaurės Europoje, nuolat analizuojame jų nuomos poreikius, todėl tiek nuomininkams, tiek ir projektų vystytojams ar savininkams padedame rasti geriausius sprendimus. Šis projektas, jo dydis bei vystytojo keliami kokybės reikalavimai, mums yra naujas ir įdomus iššūkis, kurį esame pasiruošę priimti“ – sako Giedrius Ragaišis, „Newsec/Re&Solution“ pardavimų vadovas.

„Newsec“ konsultuoja klientus strateginiais nekilnojamojo turto, nuomos, biuro realokacijos, įsigijimo ar perleidimo klausimais. Įmonė teikia visapusišką paslaugų spektrą, apimantį nuo nekilnojamojo turto stebėsenos, analizės iki sprendimų priėmimo ir jų įgyvendinimo.

Gaukite naujienas pirmieji

Susisiekite su mumis
X
Žinutė išsiųsta. Netrukus su Jumis susisieksime.