“NEWSEC/RE&SOLUTION“ ATSTOVAVO YIT PARDUODANT 8 300 M² PLOTO BIURŲ PASTATĄ ESTIJOJE

“NEWSEC/RE&SOLUTION“ ATSTOVAVO YIT PARDUODANT 8 300 M² PLOTO BIURŲ PASTATĄ ESTIJOJE

Statybų bendrovė YIT pardavė 90% jai priklausančio verslo centro Estijoje. Biurų pastatas „Mehhatroonikum” Talino mokslo parke „Tehnopol“, atstovaujant “Newsec/Re&Solution“ buvo parduotas vietiniam investuotojui „Capital Mill”.

8 300 m² biurų pastatas šiuo metu dar yra statomas, tačiau rugpjūtį planuojama darbus baigti. Tai vienas didžiausių nekilnojamojo turto sandorių šiais metais Baltijos šalyse ir vienintelis, kurį investuotojas įsigijo dar statybų stadijoje.

“Kelerius pastaruosius metus didžiausias investuotojų dėmesys buvo nukreiptas į Estiją, čia buvo sudaryta daugiausiai sandorių. Aktyviai pirko tiek vietinės investicijų bendrovės, tiek privatūs šiaurės šalių investuotojai. Estijos rinka gana ribota, todėl tikėtina, kad dalis jų ilgainiui ims ieškoti pirkinių kaimyninėse Baltijos šalyse” – pasakoja “Newsec/Re&Solution“ investicinių sandorių paslaugų grupės vadovė Neringa Rastenytė.

“Baltijos šalių rinka ir vėl tapo patraukli investuotojams. Šalių ekonomikos nuosaikiai atsigauna, o visi investavimo aplinkos rodikliai palankūs. Pernai Baltijos šalyse sudaryta investicinių sandorių už maždaug 260 mln. eurų, o šiemet tikimasi 300 mln. eurų investicijų. Priešingai, nei kai kuriose Skandinavijos rinkose, Baltijos šalyse bankai dar yra pasirengę finansuoti racionalius NT projektus, todėl šį metą turėtų protingai išnaudoti tiek pirkėjai, tiek pardavėjai.“ – tęsia Ričardas Čepas, “Newsec/Re&Solution“ generalinis direktorius Baltijos šalims.

“Newsec/Re&Solution“ padėjo surasti investuotoją bei atstovavo mūsų bedrovę derybose su keletu potencialių investuotojų. Šios NT kompanijos dėka sėkmingai pasiekėme savo pagrindinių tikslų. “Newsec/Re&Solution“ yra užmezgę kontaktus su labai plačiu tinklu investuotojų, o tai užtikrino greitą ir efektyvią informacijos sklaidą.“ – teigė „YIT Ehitus Development“ vadovas Karuse Argo.


Daugiau informacijos: Neringa Rastenytė Tel. +370 686 17 468 n.rastenyte@newsecbaltics.com

Gaukite naujienas pirmieji

Susisiekite su mumis
X
Žinutė išsiųsta. Netrukus su Jumis susisieksime.