NEWSEC TARPININKAVO PARDUODANT 4 INVESTICINIO FONDO BPT SECURA TURTUS VILNIUJE, RYGOJE IR TALINE

NEWSEC TARPININKAVO PARDUODANT 4 INVESTICINIO FONDO BPT SECURA TURTUS VILNIUJE, RYGOJE IR TALINE

BPT Secura, vienas seniausiai veikiančių NT fondų Baltijos šalyse, sėkmingai tęsia portfelio pardavimą, perleisdamas dar 4 komercinius objektus, sudarančius 50 tūkst. kv.m ploto, estų investuotojui Capital Mill. Šis sandoris yra struktūrizuoto pardavimo proceso dalis, per kurį jau buvo realizuota pusė fondo turto. Pardavimą vykdo NEWSEC kartu su partneriais iš SEB Investment Banking bei Summa advisers.

Capital Mill įsigytame portfelyje: 22 tūkst. kv.m Žarijų logistikos centras Vilniuje, 12 tūkst. kv.m Valdemara ofisų centras Rygoje, 9,2 tūkst. kv.m Ravala ofisų centras bei 6,5 tūkst. kv.m logistikos centras Taline.

“BPT Secura pardavimo procesas sulaukė milžiniško dėmesio iš vietos ir tarptautinių investuotojų. Supratome, kad turtas, parduodamas profesionalaus turto valdytojo, bei aiškiai struktūrizuotas procesas garantuoja žymiai didesnį investuotojų susidomėjimą, tuo suteikdamas prabangą rinktis patį efektyviausią portfelio pardavimo scenarijų. Matydama investuotojų aktyvumą, BPT priėmė sprendimą išskaidyti portfelį į atskiras dalis ir parduoti turtus skirtingiems investuotojams, tokiu būdu įrodydama, kad Baltijos šalių rinka yra pakankamai likvidi”, sako Neringa Rastenytė, Newsec investicinių sandorių vadovė Baltijos šalims.

“Tai ženklas, kad investuotojai iš naujo atranda Baltijos regioną, ir leidžia tikėtis, kad greitai pateksime ir į didžiųjų regiono ir tarptautinių žaidėjų susidomėjimo zoną”, sako Artūras Gegužis, Summa Advisers Partneris.

Fondą BPT Secura valdo BPT Asset Management A/S. Prieš pardavimo proceso pradžią fondą sudarė 11 komercinio nekilnojamojo turto objektų, kurių bendras plotas siekė apie 100 tūkst. kv.m. 6 objektai jau parduoti, o likusius 5 fondas tikisi realizuoti per 2013 metus.

Gaukite naujienas pirmieji

Susisiekite su mumis
X
Žinutė išsiųsta. Netrukus su Jumis susisieksime.