NEWSEC PRADEDA NAUJĄ PLĖTROS ETAPĄ IR STIPRINS POZICIJAS BALTIJOS ŠALYSE

NEWSEC PRADEDA NAUJĄ PLĖTROS ETAPĄ IR STIPRINS POZICIJAS BALTIJOS ŠALYSE

NT valdymo ir konsultacijų bendrovė “Newsec Baltic” pradeda naują plėtros etapą, kuriuo planuoja sustiprinti lyderio pozicijas Baltijos šalyse. Bendrovė artimiausiu metu paskirs naują vadovą ir didins partnerių kiekį. Dabartinis „Newsec“ generalinis direktorius Baltijos regione ir steigėjas Ričardas Čepas, vadovavęs Baltijos šalims nuo įkūrimo, lieka bendrovėje kaip strateginis konsultantas, kol bus užbaigti svarbiausi projektai.

“NT rinka Baltijos šalyse, kaip ir visoje Europoje, pastaraisiais metais atsigavo ir suintensyvėjo. Norime sustiprinti Newsec, kaip visą NT paslaugų spektrą teikiančios bendrovės, pozicijas Šiaurės Europoje, ir matome plėtros galimybes visame regione,“ – sako Henrik Granström, “Newsec Baltics” valdybos pirmininkas.

“Newsec” laikinuoju vadovu paskirtas bendrovės partneris Ugnius Meidus, vadovaujantis Turto vertinimo grupei Baltijos šalyse. Kitiems bendrovės padaliniams vadovaus Neringa Rastenytė-Jančiūnienė (NT investicinių sandorių grupė), Mindaugas Kulbokas (NT tyrimų ir analitikos grupė), Giedrius Ragaišis (NT tarpininkavimo grupė), Rida Kalvaitienė ir Irmantas Degutis (Turto valdymo grupė).

“Prieš dešimt metų „Newsec“ buvo keturi darbuotojai Vilniuje. Šiandien tai – pelningai veikiantis verslas su šešiasdešimčia darbuotojų trijose Baltijos šalyse, – sako „Newsec“ nuo pradžios vadovavęs Ričardas Čepas. – Valdome apie 500 tūkst. kv. m ploto bei tarpininkaujame sudarant trečdalį visų komercinio NT sandorių Baltijos šalyse, taigi dabar – tinkamas metas užleisti vietą naujam vadovui“.

”Newsec” yra 1994 m. Švedijoje įkurta NT konsultacijų bendrovė, teikianti visas NT paslaugas Šiaurės Europoje ir Baltijos šalyse. Kompanijoje dirba virš 600 darbuotojų dvidešimtyje biurų skirtinguose Šiaurės Europos miestuose. „Newsec“ turi stambiausią rinkos tyrimų ir analitikos padalinį Šiaurės Europoje ir Baltijos šalyse.

Daugiau informacijos: Ugnius Meidus, l.e.p. generalinis direktorius Tel. +370 698 46656 arba u.meidus@newsecbaltics.com

Ričardas Čepas, strateginis konsultantas Tel. +370 652 34900 arba r.cepas@newsecbaltics.com

Henrik Granström, Newsec Baltic valdybos pirmininkas Tel. +46 703 69 59 64 arba henrik.granstrom@newsec.se

Gaukite naujienas pirmieji

Susisiekite su mumis
X
Žinutė išsiųsta. Netrukus su Jumis susisieksime.