NEWSEC IŠRINKTA GERIAUSIA 2014 M. NEKILNOJAMOJO TURTO PASLAUGŲ BENDROVE LIETUVOJE

NEWSEC IŠRINKTA GERIAUSIA 2014 M. NEKILNOJAMOJO TURTO PASLAUGŲ BENDROVE LIETUVOJE

Tarptautiniuose finansų žurnalo „Euromoney“ apdovanojimuose NEWSEC išrinkta geriausia 2014 metų nekilnojamojo turto paslaugų kompanija Lietuvoje, gavo net penkis aukščiausius įvertinimus. Tai yra:

  • Geriausia nekilnojamojo turto konsultacinių paslaugų kompanija Lietuvoje;
  • Geriausia tarpininkavimo kompanija Lietuvoje;
  • Geriausia nekilnojamojo turto vertinimų kompanija Lietuvoje;
  • Geriausia nekilnojamojo turto tyrimų ir analitikos kompanija Lietuvoje, Baltijos bei Skandinavijos šalyse.

„Džiaugiamės, šiuos metus pasitikę ne tik puikiais metiniais rezultatais, bet ir sulaukę tarptautinių ekspertų dėmesio bei pripažinimo. Susumavus praeitų metų veiklos rezultatus paaiškėjo, kad Baltijos šalyse pardavėme turto už 932 mln. Lt. Lietuvoje butų – už 16 mln. Lt, išnuomojome 42 000 m² prekybos patalpų, 57 000 m² – logistikos, 30 000 m² – biurų. Mūsų valdomas turtas Lietuvoje – 415 000 m², o Baltijos šalyse ir Skandinavijoje – 11 mln. m². Baltijos šalyse atlikome verslo vertinimų už 0,5 mlrd. Lt, o NT vertinimų – už 3,5 mlrd. Lt.“ – teigia Ričardas Čepas, NEWSEC generalinis direktorius Baltijos regione.

Prestižiniais laikomi „Euromoney“ apdovanojimai skiriami apibendrinus tarptautinių nekilnojamojo turto plėtros ir statybos įmonių, konsultacinių bendrovių, finansų institucijų ir investuotojų nuomonę.

Gaukite naujienas pirmieji

Susisiekite su mumis
X
Žinutė išsiųsta. Netrukus su Jumis susisieksime.