„Newsec“ atvedė naują tarptautinį investuotoją į Baltijos regioną

2017 06 22

 

Tarptautinė nekilnojamojo turto konsultacijų bendrovė „Newsec“ atstovavo bendrovę EfTEN Kinnisvarafond AS  parduodant prekybos centrą „Prisma“  Narvos mieste, Estijoje. Prekybos centrą įsigijo Prancūzijos turto valdymo bendrovė „Corum“ už 16,7 mln. eurų.

 

Pasak sandorio patarėjo „Newsec“, tai yra pirmasis sandoris ir investicijos į Baltijos šalis turto valdymo bendrovei „Corum“ .

 

„Džiaugiamės, kad į Baltijos regioną atėjo naujas investuotojas, turintis nemažą investavimo patirtį visoje Europoje. Šiuo sandoriu naujas investuotojas parodė ne tik didelį pasitikėjimą Baltijos rinka, bet ir pademonstravo lankstumą, investuodamas į mažą miestą. Ne paslaptis, kad iki šiol stambūs vietos fondai apsiribodavo išskirtinai didžiaisiais miestais, tad naujas investuotojas, pradėjęs savo kelią mažame miestelyje, yra išskirtinis atvejis“, – teigia bendrovės „Newsec“ Investicinių sandorių grupės vadovė Neringa Rastenytė – Jančiūnienė.

Gaukite naujienas pirmieji

Pateikdamas savo el. pašto adresą ir spausdamas „Prenumeruoti” sutinku, kad mano asmens duomenys būtų tvarkomi rinkodaros tikslais. Naujienlaiškio galite bet kada atsisakyti paspaudę naujienlaiškio pabaigoje esančią nuorodą.
Susisiekite su mumis
X
Žinutė išsiųsta. Netrukus su Jumis susisieksime.