NEWSEC ATSTOVAVO LORDS LB ASSET MANAGEMENT PARDUODANT A KLASĖS VERSLO CENTRĄ TALINE

NEWSEC ATSTOVAVO LORDS LB ASSET MANAGEMENT PARDUODANT A KLASĖS VERSLO CENTRĄ TALINE

Lords LB Asset Management, tarpininkaujant Newsec, pardavė 10,5 tūkst. kv.m biurų pastatą, žinomą Metro Plaza vardu, esantį Talino centre. Tai vienas moderniausių verslo centrų Baltijos regione, atitinkantis aukščiausios biurų klasės standartus. Pagrindiniai Metro Plazos nuomininkai yra Trigon capital, Mandatum life, Regus ir kt. Pastatas buvo parduotas Švedijos investuotojui East Capital už 21,8 mln. eurų, kas atitinka 7% kapitalizacijos normą.

“Metro Plaza sandoris puikiai atspindi šiandienines investuotojų nuotaikas, kurie ieško aukščiausios klasės pastatų, galinčių generuoti ne tik saugų nuomos pajamų srautą ir patrauklią grąžą, bet ir komfortą dėl jų likvidumo ateityje. Džiaugiamės, jog rinka tampa pakankamai subrendus ir joje veikia tokie žaidėjai kaip Lords LB Asset Management, galintys pasiūlyti aukščiausios kokybės investicinį produktą ne tik jau veikiantiems investuotojams, bet ir pritraukti naujų užsienio fondų, ieškančių aukštos klasės komercinių pastatų ir profesionalaus pardavimo proceso” – sako Neringa Rastenytė, Newsec investicijų grupės vadovė Baltijos šalyse.

Daugiau informacijos:

Neringa Rastenyte NT investicinių sandorių grupės vadovė Baltijos regione Tel. +370 686 17 468 n.rastenyte@newsecbaltics.com

Gaukite naujienas pirmieji

Susisiekite su mumis
X
Žinutė išsiųsta. Netrukus su Jumis susisieksime.