Investicinis pasiūlymas: sklypas su statybų leidimu verslo centrui Vilniuje, Senamiestyje

Investicinis pasiūlymas: sklypas su statybų leidimu verslo centrui Vilniuje, Senamiestyje

gervėčių g. 4 gervėčių g. 4
Pardavimas
Sklypai
Vilnius
80.77 Arai
Sutartinė
Audrius Meidus
Nekilnojamojo turto projektų vadovas
Tel. (8 5) 252 6444
Mob: +370 682 90949
Faks. (8 5) 252 6446
a.meidus@newsec.lt

Konstitucijos pr. 21C, Vilnius
pdf
Pristatoma galimybė laisvoje sklypo dalyje vystyti komercinį objektą, adresu Gervėčių g. 4, Vilniuje. Tai žemės sklypo dalis, kuriai yra išduotas statybos leidimas.
Žemės sklypas:  ~40 a ploto kitos paskirties sklypas, nuomojamas iš Valstybės
Naujai vystomo pastato plotas: 8 077 kv. m
Parkingas: objekto teritorijoje, požeminis

 Užstatymo tankumas: 33,84 %
Užstatymo intensyvumas: 1,42 
Pastatų aukštis: 3-4 aukštai

Numatoma įrengti admininstracines patalpas, kurių bendras plotas 5 251 kv. m ir 148 automobilių statymo vietas. Projektą sudaro cokolinis aukštas, 1, 2, 3, 4 aukštai. Pastato kieme numatomos žalios zonos, poilsio erdvės.

Parduodamas turtas yra Gervėčių g. 4, Vilniuje. Sklypas yra puikiai matomas nuo judrios gatvės ir turi privažiavimą iš dviejų pusių – Vitebsko ir Gervėčių g. Galimybė įrengti privažiavimą nuo judrios ir didelį srautą generuojančios Drujos gatvės.
Vienas perspektyviausių rajonų Vilniaus mieste, kuriam žadamas augimas netolimoje ateityje. Šis rajonas ribojasi su Užupiu, Markučiais. Tai labai žalias rajonas, kuriame kuriasi prestižiniai gyvenamieji kvartalai – keičiasi rajono veidas ir įvaizdis.
Susisiekimas iš sklypo yra patogus tiek visuomeniniu transportu, tiek privačiu, nėra spūsčių. Atstumas iki Katedros aikštės – 2,9 km, atstumas iki traukinių/autobusų stoties – 1,9 km, artimiausia autobusų stotelė link centro – už 300 m. Galimybė greitai pasiekti Vilniaus užmiesčio rajonus, geras susisiekimas.

Gaukite naujienas pirmieji

Pateikdamas savo el. pašto adresą ir spausdamas „Prenumeruoti” sutinku, kad mano asmens duomenys būtų tvarkomi rinkodaros tikslais. Naujienlaiškio galite bet kada atsisakyti paspaudę naujienlaiškio pabaigoje esančią nuorodą.

Panašūs objektai

40.00 Arai
Sutartinė
2 909.00 Arai
Sutartinė
31.72 Arai
Sutartinė
255.22 Arai
Sutartinė
Susisiekite su mumis
X
Žinutė išsiųsta. Netrukus su Jumis susisieksime.