Naujame Telecentro NT aukcione – iki 10 proc. mažesnės objektų kainos

AB Lietuvos radijo ir televizijos centras (toliau – Telecentras) pasitelkusi tarptautinę nekilnojamojo turto konsultacijų bendrovę „Newsec“ organizuoja nekilnojamo turto elektroninį aukcioną, kuriame bus pasiūlyti 5 nekilnojamojo turto objektai. Norintiems dalyvauti aukcione reikalinga išankstinė registracija, prasidedanti š. m. rugpjūčio 6 dieną. Aukcionas vyks rugsėjo 3-7 dienomis e-aukcionų platformoje www.newsecaukcionai.lt .

 

Antrajame elektroniniame Telecentro aukcione pirkėjams siūlomi objektai yra Klaipėdos, Tauragės bei Visagino rajonuose. Visų NT objektų pradinė kaina siekia 597 tūkst. eurų, o bendras parduodamų pastatų plotas sudaro beveik 4200 kv. metrų.

 

„Ieškantys galimybės investuoti į poilsinę teritoriją, turėtų atkreipti dėmesį į 2 objektus Giruliuose, Klaipėdos rajone. Vos 20 min. pėsčiomis iki Baltijos jūros, Vasarotojų g. esantys objektai kartu užima 1336 kv. m plotą. Ant Baltijos jūros kranto įsikūrusi gyvenvietė išlieka ramaus poilsio oaze šalia didžiųjų kurortinio pajūrio miestų. Ją supa miškai, čia yra botaninis-zoologinis draustinis, driekiasi pažintiniai maršrutai. Išvystytas susisiekimas ir nedidelis atstumas iki Klaipėdos Girulių objektus daro patrauklius vystymui“, – sako Newsec“ Tarpininkavimo grupės vadovė J. Šilaikytė.

 

Aukcione taip pat bus parduodami 2 administracinės paskirties objektai Visagine bei administracinės patalpos Norkaičiuose, Tauragės rajone.

 

„Visaginas yra vienas iš miškingiausių miestų Lietuvoje, todėl pirkėjams siūlomi Taikos pr. 1 įsikūrę objektai yra apsupti miškų, o pati vieta yra tinkama smulkiam verslui vystyti. Pirkėjams siūlomos ir Norkaičių kaime netoli aerodromo esančios administracinės patalpos, užimančios 2059,22 kv. m“, – sako „Newsec“ Tarpininkavimo grupės vadovė.

 

Žemiausia parduodamo objekto kaina siekia 4500 eurų, o aukščiausia – 211 500 eurų. Aukcione dalį objektų bus siūloma įsigyti žemesne kaina.

 

Pasak J. Šilaikytės, Telecentro aukcionas vyks elektroninėje erdvėje, todėl dalyviams nereikės fiziškai vykti į aukciono vietą ar keisti savo planų. „Paprastas ir sustyguotas aukciono procesas suteikia galimybę aukciono dalyviams realiu laiku reaguoti į kitų pirkėjų veiksmus. Be to, – tai efektyvus NT objektų pardavimų būdas, užtikrinantis savalaikį informacijos pateikimą ir vienodas dalyvių teises“, – teigia J. Šilaikytė.

 

Daugiau informacijos apie parduodamus Telecentro objektus galima rasti svetainėje: https://newsecaukcionai.lt/lt/auctions/3

Gaukite naujienas pirmieji

Pateikdamas savo el. pašto adresą ir spausdamas „Prenumeruoti” sutinku, kad mano asmens duomenys būtų tvarkomi rinkodaros tikslais. Naujienlaiškio galite bet kada atsisakyti paspaudę naujienlaiškio pabaigoje esančią nuorodą.
Susisiekite su mumis
X
Žinutė išsiųsta. Netrukus su Jumis susisieksime.