Naujame Telecentro NT aukcione – 8 objektai už daugiau kaip pusę milijono eurų

Šiandien prasideda išankstinė registracija į AB Lietuvos radijo ir televizijos centro (toliau – Telecentras) kartu su tarptautine nekilnojamojo turto konsultacijų bendrove „Newsec“ organizuojamą nekilnojamojo turto (NT) elektroninį aukcioną, kuriame bus pasiūlyti 8 NT objektai. Aukcionas vyks vasario 20 d. e-aukcionų platformoje www.newsecaukcionai.lt

Pirmame šių metų Telecentro aukcione pirkėjams siūlomi objektai yra Klaipėdos, Utenos, Panevėžio ir Kauno rajonuose. Bendra parduodamų NT objektų pradinė kaina siekia 695,5 tūkst. eurų, o bendras pastatų plotas sudaro daugiau negu 6 000 kv. metrų.

„Aukciono dalyviai, ieškantys poilsiui skirtų objektų, turėtų atkreipti dėmesį į 2 objektus Giruliuose, Klaipėdos rajone. Atstumai tiek iki Klaipėdos automobiliu, tiek iki jūros pėsčiomis yra maži, todėl tai puiki galimybė vystyti patrauklius gyvenamosios paskirties objektus. Giruliai tampa vis patrauklesne vieta poilsiautojams – čia kuriasi kempingai, stovyklos ir poilsio namai, taip pat yra gerinama infrastruktūra: tiek dviračių takai, tiek susisiekimas viešuoju transportu. Bei, žinoma, traukos centru išlieka aplink esanti gamta ir lankytini objektai – Kukuliškių piliakalnis, Olando kepurė. Ir nors susidomėjimas šia vieta kasmet auga vis labiau, poilsiautojų sezono metu čia mažiau nei aplinkiniuose kurortuose“, – teigia Jurgita Šilaikytė, „Newsec“ Tarpininkavimo grupės vadovė.

Aukcione taip pat bus parduodami 3 nauji objektai, kurie turėtų sulaukti verslininkų dėmesio.

„Siūlomas objektas prie Kauno yra netoli A5 kelio, vedančio maršrutu Kaunas-Marijampolė-Suvalkai (Lenkija), o objektas Panevėžyje – šalia Ramygalos g., kuri yra viena iš pagrindinių miesto gatvių – ja keliaujama maršrutu Panevėžys-Vilnius ar Panevėžys-Kaunas. Abu siūlomi objektai ir jų vietos gali būti panaudoti smaulkaus ir vidutinio verslo vystymui regionuose“, – sako J. Šilaikytė.

Žemiausia parduodamo objekto kaina siekia 3 500 eurų, o aukščiausia – 172 tūkst. eurų. 5 objektų kaina sumažinta 10 proc.

Pasak J. Šilaikytės, Telecentro aukcionas vyks e-aukcionų platformoje. „Elektroninis aukciono būdas supaprastina pardavimo/pirkimo procesą – dalyviams nereikia derintis ir fiziškai atvykti į nurodytą vietą. Be to, visa reikalinga informacija yra pateikiama laiku, taip pat yra užtikrinamos ir vienodos aukciono dalyvių teisės ir, žinoma, pardavėjai realiu laiku gali reaguoti į pirkėjų veiksmus. Sėkmingi 2018-ais metais vykdytų aukcionų rezultatai atskleidžia, kad pardavėjai vis dažniau renkasi šį būdą“, – pasakojo J. Šilaikytė.

Daugiau informacijos apie parduodamus Telecentro objektus galima rasti svetainėje: https://newsecaukcionai.lt

Apie Telecentrą

AB Lietuvos radijo ir televizijos centras (Telecentras) – valstybės valdoma akcinė bendrovė, teikianti radijo ir televizijos programų siuntimo, duomenų perdavimo, interneto, išmaniosios televizijos, duomenų centrų ir telefonijos paslaugas visoje Lietuvoje.

Gaukite naujienas pirmieji

Pateikdamas savo el. pašto adresą ir spausdamas „Prenumeruoti” sutinku, kad mano asmens duomenys būtų tvarkomi rinkodaros tikslais. Naujienlaiškio galite bet kada atsisakyti paspaudę naujienlaiškio pabaigoje esančią nuorodą.
Susisiekite su mumis
X
Žinutė išsiųsta. Netrukus su Jumis susisieksime.