NEWSEC PLEČIA PASLAUGŲ SPEKTRĄ IR PRISTATO NAUJIENĄ

NEWSEC PLEČIA PASLAUGŲ SPEKTRĄ IR PRISTATO NAUJIENĄ

Tarptautinė finansų ir nekilnojamojo turto konsultacijų bendrovė„Newsec“ plečia paslaugų spektrą ir pristato naujieną – rinkoje žinomas vardas „Re&Solution“  nuo šiol atstovaus privačių asmenų interesus nekilnojamojo turto (NT) rinkoje.

Šis sprendimas priimtas įvertinus didėjančius Lietuvos klientų poreikius bei sekant Švedijos partnerių pavyzdžiu, turinčių panašias atstovybes Niujorke bei Stokholme. Vilniuje įkurtas bendrovės padalinys „Re&Solution“ teiks  asmeninių nekilnojamojo turto sprendimų paslaugas.

Lietuvoje įprasta visus su NT susijusius klausimus ir sprendimus priimti pasikliaunant savo nuojauta, tačiau laikas parodė, kad tokia strategija  – gan rizikinga. „Klaidos NT rinkoje kainuoja brangiai – tai pirma ir svarbiausia priežastis, kodėl sukūrėme asmeninių  nekilnojamojo turto sprendimų koncepciją.  Bankinininkų žodyne šios paslaugos analogija – asmeninė bankininkystė. „Newsec“ tęsia savo veiklą verslo segmente, „Re&Solution“ dėmesio centre atsiduria privatus asmuo”, – naują paslaugą pristato „Newsec“ bendrovės vadovas Ričardas Čepas.

Privatus asmuo, ar jis būtų pasiturintis pilietis, NT savininkas, ar žmogus perkantis gyvenamąjį būstą sau ar šeimai, ar privatus investuotojas, besidomintis galimybėmis NT rinkoje – visi jie susiduria su keturiais pagrindiniais iššūkiais:

Suvokti NT rinką/laikmetį ir įvertinti savo poreikius bei galimybes  nepasiduodant masių emocijai.

Rasti tinkamą vietą/objektą investicijai, gyvenimui, poilsiui  idealiai atitinkančius konkretaus žmogaus lūkesčius, tokius kaip investicinė grąža,  pabrangimas, ar tiesiog strateginė, šeimos poreikius atitinkanti vieta ir jos perspektyvos.

 Įsigyti norimą NT išvengiant nemalonių siurprizų ir rizikų, kurios trukdys parduodant tą turtą ateityje .

Parduoti NT – nuspėti tinkamą laiką ir rasti savo pirkėją.

„Tai klausimai, kuriuos profesionaliai sprendžia mūsų komanda. Siekiame patenkinti individualius žmonių poreikius, kurie paprastai lieka neišgirsti. „Re&Solution“  klientai –užsiėmę žmonės kurie nelinkę eksperimentuoti su savo pinigais ar turtu,“ – priduria naujasis „Re&Solution“ paslaugų grupės vadovas D. Ringaitis.

Gaukite naujienas pirmieji

Pateikdamas savo el. pašto adresą ir spausdamas „Prenumeruoti” sutinku, kad mano asmens duomenys būtų tvarkomi rinkodaros tikslais. Naujienlaiškio galite bet kada atsisakyti paspaudę naujienlaiškio pabaigoje esančią nuorodą.
Susisiekite su mumis
X
Žinutė išsiųsta. Netrukus su Jumis susisieksime.