Skelbiama rinkos konsultacija dėl „Lietuvos energijos“ grupės administracinės paskirties patalpų nuomos konkurso

Tarptautinė nekilnojamojo turto konsultacijų įmonė „Newsec“ ir valstybės valdoma „Lietuvos energijos“ grupė š. m. gegužės 29 d. 10:00 val. organizuoja rinkos konsultaciją dėl planuojamo administracinės paskirties patalpų nuomos konkurso.
2021 m. „Lietuvos energijos“ grupė į bendrą biurą planuoja perkelti centrinio biuro darbuotojus, kurie šiuo metu dirba trijose skirtingose sostinės vietose esančiuose pastatuose. „Lietuvos energijos“ grupė ieško biuro Vilniaus mieste, kuriame dirbs apie 1000 darbuotojų. Pagrindiniai naujajam biurui keliami reikalavimai yra šie: nuomai siūlomos patalpos turi būti statytos ne anksčiau nei 2011 m., pastatas turi būti sertifikuotas pagal tarptautines pastatų tvarumo sistemas. Pageidaujama, kad biuras turėtų ne mažiau kaip 400 vietų automobilių stovėjimo aikštelę, bent 100 vietų maitinimo įstaigą bei 100 vietų konferencijų salę. Planuojama patalpų nuomos trukmė – 10 metų.
Rinkos konsultacijai skirto susitikimo metu bus pristatomos esminės konkurso sąlygos ir planuojama eiga. Išsamesnės informacijos apie planuojamą renginį teiraukitės el. paštu Raimonda.Gaidelioniene@le.lt
Dalyvius kviečiame registruotis iki š. m. gegužės 24 d. 16:30 val. Nuoroda registracijai
Susitikimo vieta bus parinkta pagal užsiregistravusių dalyvių skaičių. Apie susitikimo vietą visi registruoti dalyviai bus informuojami jų registracijos formoje nurodytu el. pašto adresu.

Gaukite naujienas pirmieji

Pateikdamas savo el. pašto adresą ir spausdamas „Prenumeruoti” sutinku, kad mano asmens duomenys būtų tvarkomi rinkodaros tikslais. Naujienlaiškio galite bet kada atsisakyti paspaudę naujienlaiškio pabaigoje esančią nuorodą.
Susisiekite su mumis
X
Žinutė išsiųsta. Netrukus su Jumis susisieksime.