Verslo vertinimas

Privataus verslo savininkams

Investicijos į verslo idėją ar veikiantį verslą reiškia lūkesčius gauti pajamų ateityje. Tai kone vienas svarbiausių verslo klientų interesų. Tačiau svarbu prisiminti, kad planuojant įmonės veiklos ateitį ar siekiant gauti papildomą investicinę grąžą būtina atsakingai įvertinti ir savo verslo galimybes. Kitaip tariant, egzistuojant dinamiškoje verslo erdvėje, reikia numatyti planuojamų investicijų perspektyvą, įžvelgti riziką ir tik tada žengti didesnio pelno link. 

Įmonių susijungimai, perėmimai, verslo dalybos ar įsigijimas, organizacijos struktūros pokyčiai yra vieni sudėtingiausių procesų, todėl visa tai įgyvendinant būtina atsižvelgti į daugybę faktų, tendencijų ir rodiklių. Newsec verslo vertinimo paslaugas teikia ne tik minėtiems procesams realizuoti, tačiau ir dėl kitų priežasčių: mokesčių optimizavimo tikslais, ginčo atvejais, siekiant nustatyti akcinio kapitalo premijas ir nuolaidas, įsigyjant dalį akcinio kapitalo, jų priverstinio pardavimo ar supirkimo atvejais. 

Newsec teikiamos verslo vertinimo paslaugos:

  • Akcijų vertinimas
  • Obligacijų vertinimas
  • Prekių ženklų vertinimas
  • Prestižo vertinimas
  • Nepiniginio įnašo akciniam kapitalui didinti vertinimas
  • Teismo ekspertizė

Gaukite naujienas pirmieji

Pateikdamas savo el. pašto adresą ir spausdamas „Prenumeruoti” sutinku, kad mano asmens duomenys būtų tvarkomi rinkodaros tikslais. Naujienlaiškio galite bet kada atsisakyti paspaudę naujienlaiškio pabaigoje esančią nuorodą.
Susisiekite su mumis
X
Žinutė išsiųsta. Netrukus su Jumis susisieksime.