Pirmajame šių metų Telecentro NT aukcione parduoti du objektai

Nekilnojamojo turto (NT) aukcione www.newsecaukcionai.lt už daugiau kaip 126 tūkst. eurų parduoti du AB Lietuvos radijo ir televizijos centrui (toliau – Telecentras) priklausantys objektai. Brangiausiai, už 123 tūkst. eurų, buvo parduotas ūkinio pobūdžio objektas Kauno rajone.

„Kauno rajone, Tvarkiškių kaime esantys gamybiniai ir sandėliavimo pastatai yra netoli A5 kelio ir užima 1 450 kv. m bendro ploto“, – teigia Jurgita Šilaikytė, tarptautinės nekilnojamojo turto konsultacijų bendrovės „Newsec“ Tarpininkavimo grupės vadovė.

Elektroninėje platformoje vykusiame aukcione už 3,5 tūkst. eurų taip pat buvo parduotas pastatas-kontrolinis punktas Visagine, Taikos pr. 1.

„Pagrindinėje Telecentro įmonės veikloje nenaudojamo NT pardavimas yra būtinas siekiant efektyvinti įmonės veiklą, mažinti su turto išlaikymu ir apsauga susijusias išlaidas“, – sako Telecentro Administravimo departamento direktorė Dalia Kleizaitė.

Pasak D. Kleizaitės, kitų aukcionų pardavimo objektais išlieka pirkėjams siūlomi NT objektai Klaipėdos, Panevėžio, Visagino, Tauragės ir Kauno rajonuose, kurie gali būti realizuoti poilsio bei smulkaus ir vidutinio verslo srityse.

Daugiau informacijos apie parduodamus Telecentro objektus galima rasti svetainėje: https://newsecaukcionai.lt/lt/auctions/3

Gaukite naujienas pirmieji

Pateikdamas savo el. pašto adresą ir spausdamas „Prenumeruoti” sutinku, kad mano asmens duomenys būtų tvarkomi rinkodaros tikslais. Naujienlaiškio galite bet kada atsisakyti paspaudę naujienlaiškio pabaigoje esančią nuorodą.
Susisiekite su mumis
X
Žinutė išsiųsta. Netrukus su Jumis susisieksime.