SPRENDIMAI VERSLUI

Sprendimai verslui

Newsec sprendimai verslui skirti komercinio turto nuomininkams, siekiantiems efektyviai valdyti nekilnojamąjį turtą bei su tuo susijusius kaštus visose Baltijos šalyse ar kiekvienoje šalyje atskirai.

Mūsų profesionali komanda teikia visas su nuomojamu nekilnojamuoju turtu ir nuomininko atstovavimu susijusias paslaugas, įskaitant nuomos ir patalpų užimtumo strategijų kūrimą, pilną nuomos sandorių (portfelio) valdymą, veiklos sąnaudų bei rizikų mažinimą, tuo pačiu darbo vietų optimizavimą bei kitų nuomos poreikių įgyvendinimą.

Konsultacijos

Esame aktyviausi biurų sprendimų konsultantai ir nuomininkų atstovai, įvykdę virš 50% visų biurų rinkos sandorių per 2014 metus.

Veikdami kaip jūsų verslo partneriai ir patarėjai, visu dėmesiu koncentruojamės į kiekvieną individualų jūsų organizacijos poreikį.

Office Fit – Out paslauga

Unikali Lietuvos rinkoje paslauga Office Fit – Out suteikia galimybę organizacijoms suplanuoti ir įsirengti biuro patalpas pagal labai individualius poreikius: nuo erdvių išdėstymo ir baldų parinkimo iki techninių sprendimų ir net smulkių dizaino detalių, kuriančių biuro nuotaiką, sukūrimo. Taip užtikrinama, kad biuras būtų ne tik patogus, efektyviai išplanuotas, jaukus, bet ir prisidėtų prie organizacijos komandos motyvavimo, taip pat – taupytų lėšas.Ypatingas Office Fit – Out išskirtinumas ir svarbus projekto sėkmės elementas yra tai, kad į kūrybinį biuro planavimo procesą įtraukiama kliento komanda: atliekama apklausa, organizuojamos kūrybinės dirbtuvės, derinama koncepcija. Tačiau visą įgyvendinimą koordinuoja, prižiūri, kokybę ir terminus užtikrina, netgi perkraustymu į naują biurą pasirūpina „Newsec“, tad klientas sutaupo labai daug laiko ir išvengia įprastų rizikų.
Office Fit – Out paslaugos:
  • Biuro erdvių ir darbo vietos planavimas
  • Biuro koncepcija ir interjero dizainas
  • Biudžeto parengimas ir įgyvendinimo užtikrinimas
  • Laiko grafiko paruošimas ir įgyvendinimo užtikrinimas
  • Vidaus įsirengimo darbų valdymas
  • Darbų kokybės priežiūra
  • Pirkimo konkursų organizavimas
  • Projekto rizikų identifikavimas ir valdymas
  • Perkraustymo planavimas ir priežiūra
  • Biuro aptarnavimas ir kasdieninė priežiūra

Atstovavimo paslauga

Mūsų profesionali komanda teikia visas su nuomojamu nekilnojamuoju turtu ir nuomininko atstovavimu susijusias paslaugas, įskaitant nuomos ir patalpų užimtumo strategijų kūrimą, pilną nuomos sandorių (portfelio) valdymą, veiklos sąnaudų bei rizikų mažinimą, tuo pačiu darbo vietų optimizavimą bei kitų nuomos poreikių įgyvendinimą

Susisiekite su mumis

Giedrius Ragaišis

Pardavimų vadovas

Baltijos regione

Tel.: +370 612 16 408 El. paštas: g.ragaisis@newsecbaltics.com

Martynas Babilas, MRICS

Nuomininkų atstovavimo grupės vadovas Baltijos šalyse

Tel.: +370 616 12 216 El. paštas: m.babilas@newsecbaltics.com

Gaukite naujienas pirmieji

Pateikdamas savo el. pašto adresą ir spausdamas „Prenumeruoti” sutinku, kad mano asmens duomenys būtų tvarkomi rinkodaros tikslais. Naujienlaiškio galite bet kada atsisakyti paspaudę naujienlaiškio pabaigoje esančią nuorodą.
Susisiekite su mumis
X
Žinutė išsiųsta. Netrukus su Jumis susisieksime.