Buhalterinė apskaita ir finansų valdymas

Buhalterinė apskaita ir finansų valdymas

 

Šiuo metu mūsų specialistų apskaitoma klientų apyvarta viršija 70 mln. eurų, o bendra darbuotojų sukaupta patirtis finansų apskaitos srityje sudaro daugiau nei 100 metų.

 

Klientams siūlome individualius apskaitos sprendimus, patikimą aptarnavimą ir profesionalias konsultacijas. Taip pat užtikriname vidaus procesų kokybės kontrolę, savalaikį finansinių ataskaitų pateikimą, klientui suteikiame galimybę naudotis pažangiausia buhalterinės apskaitos ir verslo valdymo sistema.

 

Mes specializuojamės NT vystymo srityje, dirbame su prekybos ir biurų centrais, tarptautiniais užsienio investiciniais fondais ir kitais klientais. Sukaupta patirtis mums padeda rasti sprendimus labiausiai atitinkančius kliento poreikius ir taip kurti pridėtinę vertę verslui.

 

Tikime, kad integruoti sprendimai padeda užtikrinti verslo sėkmę, todėl klientams siūlome platų finansinių paslaugų spektrą.

 

Finansinė apskaita ir atskaitomybė

Darbo užmokesčio apskaita

Finansų valdymas

Susisiekite su mumis

Ingrida Vaitkevičė

Apskaitos grupės vadovė Tel.: +370 615 17969 El. paštas: i.vaitkevice@newsec.lt

Gaukite naujienas pirmieji

Pateikdamas savo el. pašto adresą ir spausdamas „Prenumeruoti” sutinku, kad mano asmens duomenys būtų tvarkomi rinkodaros tikslais. Naujienlaiškio galite bet kada atsisakyti paspaudę naujienlaiškio pabaigoje esančią nuorodą.
Susisiekite su mumis
X
Žinutė išsiųsta. Netrukus su Jumis susisieksime.