MŪSŲ PASLAUGOS

Investicijos

Pagal įvykdytus stambiuosius nekilnojamojo turto investicinius sandorius, esame didžiausi Baltijos šalių rinkos žaidėjai . Nuo 2004 metų dalyvavome sandoriuose, kurių bendra vertė viršija vieną milijardą eurų. Esame absoliutūs rinkos lyderiai tiek pagal įgyvendintų sandorių skaičių, tiek pagal jų bendrą vertę.

Mūsų stiprioji pusė – didžiausi ir sudėtingos struktūros pajamas generuojančio komercinio nekilnojamojo turto pirkimo ir pardavimo sandoriai, apimantys šias turto klases:

  • Verslo ir prekybos centrai, parduotuvės bei logistikos centrai
  • Viešbučiai
  • Nekilnojamojo turto portfeliai
Pardavėjų atstovavimasPirkėjų atstovavimas

Turto valdymas

Šiuo metu mes valdome daugiau nei 60 komercinių objektų Baltijos šalyse. Valdomo turto plotas viršija 520.000 kv. m. Mūsų komandoje dirba 58 profesionalai, atsakingi už komercinių objektų valdymą ir vertės didinimą.

Turto investuotojams ir savininkams

Sprendimai verslui

Newsec sprendimai verslui skirti komercinio turto nuomininkams, siekiantiems efektyviai valdyti nekilnojamąjį turtą bei su tuo susijusius kaštus visose Baltijos šalyse ar kiekvienoje šalyje atskirai.

Mūsų profesionali komanda teikia visas su nuomojamu nekilnojamuoju turtu ir nuomininko atstovavimu susijusias paslaugas, įskaitant nuomos ir patalpų užimtumo strategijų kūrimą, pilną nuomos sandorių (portfelio) valdymą, veiklos sąnaudų bei rizikų mažinimą, tuo pačiu darbo vietų optimizavimą bei kitų nuomos poreikių įgyvendinimą.

Tarpininkavimas

Newsec teikia visapusiškas tarpininkavimo paslaugas, apimančias nekilnojamojo turto, tame tarpe ir naujai kuriamų bei plėtojamų projektų pardavimą ir/ar nuomą. Gilios vietos nekilnojamojo turto rinkos žinios, patirtis, strateginis ir proaktyvus požiūris – tai tik keletas iš daugelio aspektų, padedančių mums kurti ilgalaikius ir sėkmingus santykius su klientais.

Pardavėjų atstovavimas

Pirkėjų atstovavimas

Nuomininkų atstovavimas

Turto vertinimas

Esame lyderiaujanti investicinio / komercinio turto ir verslo vertinimo kompanija Baltijos šalyse, kurios komandą sudaro 15 nekilnojamojo turto, kilnojamojo ir verslo vertintojų. Daugiau nei 10 darbo metų rezultatas – tai ilgalaikiai, glaudūs santykiai su klientais bei patikimas bendradarbiavimas su verslo partneriais.

Dirbdami ne tik vadovaujamės tvirtomis savo vertybinėmis nuostatomis, bet ir remiamės visame pasaulyje labiausiai pripažintos nekilnojamojo turto ekspertų organizacijos RICS principais. Šiandien Newsec specialistų darbo grupėje dirba net keli tarptautinį pripažinimą turintys ir pagal RICS standartus dirbantys ekspertai.

Turto savininkams ir investuotojams

Privataus verslo savininkams

Tyrimai, analitika ir konsultacijos

Newsec nekilnojamojo turto tyrimų ir analitikos ekspertai rengia specializuotus rinkos tyrimus, galimybių studijas, konsultuoja komercinio ir gyvenamojo turto klausimais. Bendrovės analitikų komanda taip pat rengia ketvirtines, pusmetines ir metines Baltijos šalių nekilnojamojo turto rinkos apžvalgas.

Turto savininkams ir investuotojams

Komercinio turto nuomininkams

Privataus turto savininkams

Rinkos apžvalgos

Gaukite naujienas pirmieji

Pateikdamas savo el. pašto adresą ir spausdamas „Prenumeruoti” sutinku, kad mano asmens duomenys būtų tvarkomi rinkodaros tikslais. Naujienlaiškio galite bet kada atsisakyti paspaudę naujienlaiškio pabaigoje esančią nuorodą.
Susisiekite su mumis
X
Žinutė išsiųsta. Netrukus su Jumis susisieksime.