„Newsec“ tarpininkaus parduodant buvusią SEB banko buveinę

Tarptautinė nekilnojamojo turto konsultacijų bendrovė „Newsec“ bendradarbiaus su UAB „Gene Panevėžys“ ir rūpinsis jos valdomo nekilnojamojo turto (NT) Panevėžyje pardavimu e-aukciono būdu. Aukcionas vyks š.m. gruodžio 19 dieną, jo metu bus parduodamas administracinis banko pastatas. Pradinė parduodamo buvusios SEB banko buveinės kaina – 899 tūkst. eurų, neįskaitant PVM.

Parduodamo pastato, išsidėsčiusio per 4 aukštus, plotas – 2140.7 kv. metrų. Objektui taip pat priklauso 26 arų ploto automobilių stovėjimo aikštelė.

Parduodamas objektas įsikūręs pačiame Panevėžio centre, Ukmergės g. 20. Aplink jį – daug komercinių, administracinių, prekybos ir paslaugų paskirties objektų – autobusų stotis, prekybos centrai IKI ir MAXIMA, turgus, Juozo Miltinio dramos teatras, Panevėžio savivaldybė, kolegija, kiti bankai, Laisvės ir Nepriklausomybės aikštės, kavinės ir galerijos.

„Siūlomo objekto prestižą lemia gerai išvystyta infrastruktūra, pagrindinių kultūrinių ir visuomeninių objektų išsidėstymas greta parduodamo objekto. Tai puikus šiuo metu nenaudojamas komercinės paskirties objektas, kuris išsiskiria savo modernia architektūra ir palankiu išplanavimu. Jį sėkmingai galėtų išnaudoti verslo atstovai, atidarydami verslo ar laisvalaikio centrą“, – teigia Jurgita Šilaikytė, „Newsec“ tarpininkavimo grupės vadovė.

Objektas bus parduodamas viešojo elektroninio aukciono būdu platformoje www.newsecaukcionai.lt. Pradinė jo kaina – 899 tūkst. eurų neįskaitant PVM. Registracija į aukcioną vyksta nuo lapkričio 19 d., baigiasi – gruodžio 19 dieną. Aukcionas vyks gruodžio 19 dieną.

Gaukite naujienas pirmieji

Pateikdamas savo el. pašto adresą ir spausdamas „Prenumeruoti” sutinku, kad mano asmens duomenys būtų tvarkomi rinkodaros tikslais. Naujienlaiškio galite bet kada atsisakyti paspaudę naujienlaiškio pabaigoje esančią nuorodą.
Susisiekite su mumis
X
Žinutė išsiųsta. Netrukus su Jumis susisieksime.