„Newsec“ skelbia registraciją į V-ąjį „Telia Lietuva“ NT aukcioną

Š.m. vasario 27 dieną startavo registracija į Telia Lietuva, AB nekilnojamojo turto aukcioną, kurį organizuoja tarptautinė nekilnojamojo turto konsultacijų bendrovė „Newsec“. Aukcione iš viso bus parduodama 20 objektų visoje Lietuvoje, už 1 833 190 Eur be PVM. Bendras parduodamų objektų plotas siekia daugiau nei 9,5 tūkst. kv. m.

Aukciono metu pirkėjams bus siūloma įsigyti objektų Radviliškyje, Klaipėdoje, Švenčionėliuose, Utenoje, Visagine, Ukmergėje bei Šiaulių, Alytaus ir Širvintų rajonuose, kuriuose buvo įsikūrę Telia Lietuva, AB biurai arba technologinės jų patalpos. Didžiausi ir brangiausi aukciono objektai – administracinės paskirties patalpos Radviliškyje – daugiau nei 3 tūkst. kv. m ploto už 480 tūkst. Eur, neįskaitant PVM ir Klaipėdoje – 1,6 tūkst. kv. m ploto už 434,4 tūkst. Eur, neįskaitant PVM.

Aukcionuose bus parduodamos nenaudojamos administracinės ir pagalbinės patalpos, todėl kai kuriais atvejais „Telia Lietuva“ po pirkimo-pardavimo sandorių kartu su naujuoju pirkėju liks turto bendrasavininke.

Parduodamą nekilnojamąjį turtą pirkėjai taip pat galės įsigyti išankstinio pirkimo metu už 10 proc. didesnę kainą. Aukcionas (fizinis) vyks š. m. balandžio 2 dieną, 10:00 val. „Newsec“ biure, Vilniuje.

Per prieš tai vykusius 4 „Telia Lietuva“ aukcionus buvo parduoti 23 objektai už 9,5 mln. Eur.

Daugiau informacijos apie „Telia Lietuva“ parduodamus objektus galima rasti „Newsec“ interneto svetainėje: https://newsecaukcionai.lt/lt/auctions/16

Gaukite naujienas pirmieji

Pateikdamas savo el. pašto adresą ir spausdamas „Prenumeruoti” sutinku, kad mano asmens duomenys būtų tvarkomi rinkodaros tikslais. Naujienlaiškio galite bet kada atsisakyti paspaudę naujienlaiškio pabaigoje esančią nuorodą.
Susisiekite su mumis
X
Žinutė išsiųsta. Netrukus su Jumis susisieksime.