„Newsec“ Latvijoje stiprina vertintojų komandą ir pradeda teikti gyvenamojo NT vertinimo paslaugą

Tarptautinė NT konsultacijų bendrovė „Newsec“ Latvijoje stiprina komandą ir pradeda teikti gyvenamojo NT vertinimo paslaugą. Prie „Newsec“ komandos prisijungė ilgametę NT sektoriuje vadovavimo patirtį sukaupęs turto vertintojas Kaspars Dzedulis. Šiuo metu Latvijoje turto vertintojų komandą sudaro 6 profesionalai. Būsto vertinimo paslaugai teikti yra sudarytos bendradarbiavimo sutartys su bankais, paslauga siūloma privatiems asmenims, finansinėms ir valstybinėms institucijoms.

„Latvijos NT rinkoje pastebime didėjantį poreikį gyvenamojo NT vertinimo paslaugoms. Nepaisant to, kad Latvijoje kasmet sudaroma vis daugiau gyvenamojo NT sandorių, būsto kaina šioje šalyje vis dar išlieka mažesnė nei kitose Baltijos šalyse. Dėl to Latvijos gyvenamojo NT sektorius turi didžiausią potencialą regione. Tai įvertinę nusprendėme visą sukauptą patirtį, vertinant investicinį, komercinį turtą ir verslą Baltijos šalyse, papildyti ir gyvenamojo NT vertinimu Latvijoje“, – sako Girts Grinbergs, „Newsec“ generalinis direktorius Latvijoje.

„Newsec“ vertinimo ataskaitas pripažįsta bankai ir kitos finansinės institucijos, todėl turto vertinimo paslauga bus aktualiausia perkantiems būstą su paskola, kai privaloma kreiptis į profesionalus įvertinti perkamą turtą. Privatiems asmenims turto vertinimas yra vienas svarbiausių veiksnių tiek perkant, tiek parduodant turtą.

Turto vertinimo paslauga taip pat bus teikiama notarams paveldėjimo bylose, teismo procesuose, kai turtą dalijasi bendraturčiai. Valstybinėms institucijoms sudarant NT sandorius, antstoliams pagal įstatymų tvarką perimant gyvenamąjį NT ar žemės sklypus iš juridinių ir privačių asmenų.

„Newsec“ daugiau nei 15 metų teikia NT vertinimo paslaugas Baltijos regione – 2018  metais įmonė atlieko 2000 turto vertinimų  už 2,8 mlrd. eurų. Turto vertinimo komandą Baltijos šalyse sudaro 19 nekilnojamojo turto, kilnojamojo ir verslo vertintojų, tarp kurių ir pasaulyje pripažintos NT ekspertų organizacijos pagal RICS standartus dirbantys ekspertai.

Gaukite naujienas pirmieji

Pateikdamas savo el. pašto adresą ir spausdamas „Prenumeruoti” sutinku, kad mano asmens duomenys būtų tvarkomi rinkodaros tikslais. Naujienlaiškio galite bet kada atsisakyti paspaudę naujienlaiškio pabaigoje esančią nuorodą.
Susisiekite su mumis
X
Žinutė išsiųsta. Netrukus su Jumis susisieksime.