Investicinis pasiūlymas: veikiantis sporto klubas Mindaugo gatvėje, šalia Vilniaus Senamiesčio

Investicinis pasiūlymas: veikiantis sporto klubas Mindaugo gatvėje, šalia Vilniaus Senamiesčio

Mindaugo g. 14B, Vilnius
Pardavimas
Komercinės patalpos
Vilnius
1 040.74 kv. m.
Sutartinė
Audrius Meidus
Nekilnojamojo turto projektų vadovas
Tel. (8 5) 252 6444
Mob: +370 682 90949
Faks. (8 5) 252 6446
a.meidus@newsec.lt

Konstitucijos pr. 21C, Vilnius
pdf
Parduodamos patalpos naujos statybos name Mindaugo gatvėje, Vilniuje

BENDRA INFORMACIJA:
Bendras plotas: 1040.74 kv m
Statybos metai: 2002 m.
Automobilių statymas: priešais patalpas

ĮRENGIMAS:
Patalpos yra pirmame aukšte su dviem atskirais įėjimais, todėl gali būti naudojamos ir prekybai. Patalpos įrengtos šiuolaikiškai, su visa reikalinga sporto įranga Yra sumontuota priešgaisrinė ir apsaugos signalizacijos, kondicionieriai

PRIVALUMAI:
Patalpos turi didelius vitrininius langus, todėl gerai matomos nuo judrios Mindaugo gatvės, todėl užtikrinamas didelis potencialių klientų srautas.

LOKACIJA:
Turtas yra šalia Vilniaus Senamiesčio, kuriame NT kainos vienos stabiliausių, o kokybiškų projektų paklausa – viena didžiausių mieste. Šalia yra PC Maxima, todėl generuojamas didelis praeivių ir pravažiuojančių automobilių srautas. Artimiausioje kaimynystėje – daugybė lankytinų vietų, kavinės, restoranai, įvairios valdžios institucijos.

SUSISIEKIMAS:
Objektas yra 15 min. pėsčiomis nuo autobusų ir geležinkelio stočių. Oro uostas patogiai pasiekiamas tiek nuosavu, tiek viešuoju transportu per 10-20 min. Naujasis miesto centras (Konstitucijos pr.) pasiekiamas per 10 min. Dauguma ministerijų ir kitų valdžios institucijų įsikūrusios Senamiestyje arba Naujamiestyje, greitai pasiekiamos pėsčiomis ar transportu. Turistų lankytinos vietos ir pagrindinės senamiesčio gatvės (Vokiečių / Vilniaus / Pilies / Gedimino) pasiekiamos per 10 – 20 min. pėsčiomis.

Gaukite naujienas pirmieji

Pateikdamas savo el. pašto adresą ir spausdamas „Prenumeruoti” sutinku, kad mano asmens duomenys būtų tvarkomi rinkodaros tikslais. Naujienlaiškio galite bet kada atsisakyti paspaudę naujienlaiškio pabaigoje esančią nuorodą.

Panašūs objektai

195.58 kv. m.
Sutartinė
1 121.26 kv. m.
Sutartinė
1 061.43 kv. m.
Sutartinė
4 944.30 kv. m.
4 500 000.00 EUR
Susisiekite su mumis
X
Žinutė išsiųsta. Netrukus su Jumis susisieksime.