Investicinis pasiūlymas: išnuomotas administracinis pastatas Vilniaus Senamiestyje

Investicinis pasiūlymas: išnuomotas administracinis pastatas Vilniaus Senamiestyje

Dominikonų g. 5, Vilnius
Pardavimas
Komercinės patalpos
Vilnius
1 121.26 kv. m.
Sutartinė
Audrius Meidus
Nekilnojamojo turto projektų vadovas
Tel. (8 5) 252 6444
Mob: +370 682 90949
Faks. (8 5) 252 6446
a.meidus@newsec.lt

Konstitucijos pr. 21C, Vilnius
pdf
Parduodamas išnuomotas pastatas Vilniaus senamiestyje, Dominikonų g. 5, pastatytas XIX a.

Pastatas 1121,26 kv. m bendro ploto, trijų aukštų su mansarda ir rūsiu. 1995 m. rekonstrukcijos metu pastatas buvo pritaikytas komercinei veiklai. Pagrindinis įėjimas į pastatą ir fasadas – nuo Dominikonų g., įrengti 2 įėjimai iš vidinio kiemo. Objektas turi erdvų uždarą vidinį kiemą, kuriame įrengta automobilių parkavimo aikštelė.

Žemės sklypas: 6,69 a valstybinis žemės sklypas, nuomojamas iki 2101 m.
Parkingas: uždara 10 vietų aikštelė objekto vidiniame kieme
Pastatas naudojamas administracinei veiklai, suformuoti atskiri kabinetai ir patekimas į patalpas, nuomininkai gali savarankiškai nuspręsti darbo laiką. Pastatas yra geros būklės, nuolat prižiūrimas ir naudojamas komercinei veiklai, todėl gali būti toliau eksploatuojamas pagal esamą paskirtį.
Objektas yra plataus pritaikymo – galimos gyvenamosios, biurų ar viešbučių funkcijos, arba šių funkcijų derinys. Objektas turi neišnaudotas plėtros galimybes šiuo metu neįrengtuose mansardiniuose aukštuose.
Turtas yra Vilniaus Senamiestyje, kuriame NT kainos vienos stabiliausių, o kokybiškų projektų paklausa – viena didžiausių mieste. Turto išskirtinė vieta bei unikali plėtros koncepcija suteiks turtui pranašumą bei užtikrins konkurencingumą, o istorinis autentiškumas bei architektūrinio paveldo gausa sukurs ilgalaikį investicinį patrauklumą. Turtas yra optimalaus dydžio patraukliai investicijų grąžai uždirbti bei aukštam likvidumui išlaikyti.

Gaukite naujienas pirmieji

Pateikdamas savo el. pašto adresą ir spausdamas „Prenumeruoti” sutinku, kad mano asmens duomenys būtų tvarkomi rinkodaros tikslais. Naujienlaiškio galite bet kada atsisakyti paspaudę naujienlaiškio pabaigoje esančią nuorodą.

Panašūs objektai

1 040.74 kv. m.
Sutartinė
195.58 kv. m.
Sutartinė
1 061.43 kv. m.
Sutartinė
4 944.30 kv. m.
4 500 000.00 EUR
Susisiekite su mumis
X
Žinutė išsiųsta. Netrukus su Jumis susisieksime.