Investicinis objektas Panevėžio rajone – veikiantis viešbutis „Šermutas“

Investicinis objektas Panevėžio rajone – veikiantis viešbutis „Šermutas“

Pardavimas
Komercinės patalpos
Panevėžys
2 825.70 kv. m.
600 000.00 EUR
Viltė Augūnaitė
Aukcionų projektų koordinatorė
+370 616 30381
v.augunaite@newsec.lt

Konstitucijos pr. 21C,
Vilnius, Lithuania

Tel.: +370 5 252 6444
Fax.: +370 5 252 6446
www.newsec.lt
pdf
Parduodamas veikiantis viešbutis „Šermutas“ su nuosavybės teise valdomu 2.5119 ha ploto žemės sklypu adresu Panevėžio aplinkkelis 5, Šilagalys, Panevėžio r. 

Objektas tinkamas investicijai – generuoja pastovias pajamas iš renginių bei apgyvendinimo.
Daugiau informacijos suteiksime pasirašius konfidencialumo įsipareigojimą.

Objektas: Pastatas – Paslaugų kompleksas (2825.70 kv.m); Žemės sklypas (2.5119 ha); Kiti inžineriniai statiniai – Kiemo aikštelė

Pastato paskirtis: Paslaugų
Žemės sklypo paskirtis: Kita
Žemės sklypo naudojimo būdas: Komercinės paskirties objektų teritorijos

APIE VIEŠBUTĮ:
Viešbučio „Šermutas“ paslaugų komplekse įsikūręs jaukus bei šiuolaikiškas restoranas, greito maisto kavinė bei trijų žvaigždučių klasės viešbutis, siūlantis 33 kambarius (83 miegamas vietas). Iš jų 19 dviviečių kambarių, 13 triviečių bei 1 šešiavietis kambarys. Visuose kambariuose įrengta oro kondicionavimo sistema. Modernūs kambariai su WC, dušu, telefonu ir televizoriumi. Restorane gali būti rengiami užsakomieji pietūs, vakarienės, banketai, furšetai, vestuvės ir kitos šventės. Restorane yra 150 vietų, rengiant furšetus galime priimti iki 200 svečių. Čia taip pat įrengtos trys modernios konferencijų salės, kurios talpina 40, 100 ar 150 žmonių, jungtinėje konferencijų salėje telpa net 250 svečių – konferencijoms, prezentacijoms, privatiems susitikimams, pristatymams, vadovų mokymams ir t.t. Visos salės su oro kondicionavimo sistema ir natūraliu dieniniu apšvietimu. Puikus asfaltuotas privažiavimas, tinkantis sunkiasvoriam transportui, šalia įrengta nemokama automobilių stovėjimo aikštelė.

LOKACIJA:
„Šermutas“ įsikūręs netoli Panevėžio (8 km nuo centro), šalia vienos judriausių (14 tūkst. automobilių per parą) Via Baltica automagistralės ir Panevėžio aplinkkelio sankryžos. Objektas šalia Šilagalio sankryžos, kur susilieja į Kauną,Vilnių, Panevėžį, Šiaulius ir Rygą vedantys keliai. Keliaujantiems iš Vilniaus į Rygą ar Talino į Varšuvą ir atvirkščiai, „Šermutas“ bus kaip tik pusiaukelėje.
Lietuvos automobilių kelių direkcijos duomenimis, „Via Baltica“ dalimi nuo Panevėžio iki Latvijos sienos kasdien pravažiuoja daugiau nei 8 tūkst. transporto priemonių. 2018 m. rekonstruotas ir praplatintas aplinkkelis pagerino susisiekimą ir padidino automobilių srautą.
Šalia įsikūrę Hesburger greito maisto restoranas ir Neste degalinė, Dominari baldų fabrikas, Domimaks gamybos ir sandėliavimo pastatų kompleksas, IKI kulinarijos cechas ir logistikos centras, ŽŪB Šilagalis ir kt.

Galimybė įsigyti besiribojančius sklypus.
Pradinė pardavimo kaina: 600 000 EUR + PVM = 726 000 EUR

Gaukite naujienas pirmieji

Pateikdamas savo el. pašto adresą ir spausdamas „Prenumeruoti” sutinku, kad mano asmens duomenys būtų tvarkomi rinkodaros tikslais. Naujienlaiškio galite bet kada atsisakyti paspaudę naujienlaiškio pabaigoje esančią nuorodą.
Susisiekite su mumis
X
Žinutė išsiųsta. Netrukus su Jumis susisieksime.