Mūsų klientai

Turto savininkai ir investuotojai

Esame didžiausi Baltijos šalių rinkos žaidėjai pagal įvykdytus stambiuosius nekilnojamojo turto investicinius sandorius. Dirbame su stambiausiais regiono nekilnojamojo turto savininkais ir investuotojais. Teikiame nekilnojamojo turto valdymo, sandorių sudarymo, nuomos ir vertės nustatymo paslaugas. Visa tai mums leidžia įgyti platesnių ir išsamesnių žinių apie rinką. Taip pat glaudžiai bendradarbiaujame su viena pirmaujančių konsultacijų bendrovių Europoje BNP Paribas Real Estate.

Įmonės

Esame viena didžiausia finansų ir nekilnojamojo turto konsultacijų bendrovių Šiaurės Europoje ir Baltijos šalyse, galinčių atsakyti į visus su komercine nuosavybe susijusius klausimus. Konsultuojame remiantis išsamiomis žiniomis, įgytomis sudarant nekilnojamojo turto sandorius, teikiant vertės nustatymo, nuomos ir valdymo paslaugas.

Turto nuomininkai

Kasdien bendraudami su klientais, kurių duomenų bazė siekia beveik 100 000  kontaktų, žinome, kokius sprendimus pasiūlyti, kad jie atitiktų Jūsų verslo reikalavimus. Galime Jums padėti tiek efektyviau naudoti turimas patalpas, tiek ir ieškoti naujų.

Gaukite naujienas pirmieji

Pateikdamas savo el. pašto adresą ir spausdamas „Prenumeruoti” sutinku, kad mano asmens duomenys būtų tvarkomi rinkodaros tikslais. Naujienlaiškio galite bet kada atsisakyti paspaudę naujienlaiškio pabaigoje esančią nuorodą.
Susisiekite su mumis
X
Žinutė išsiųsta. Netrukus su Jumis susisieksime.