Mūsų vertybės

KOLEGOS IR KLIENTAI – MUMS SVARBIAUSI

„Newsec“ pagrindinė vertybė – kolegos ir klientai. Darbe vadovaujamės profesionalumu, naujovėmis ir sąžiningumu.

„Newsec“ yra šiuolaikiška, versli ir žiniomis besivadovaujanti bendrovė, kuri daug investuoja į savo darbuotojų ir santykių su klientais ugdymą, sutelkdama nuolatinį dėmesį į keturis svarbiausius rodiklius:

  • augimą,
  • pelningumą,
  • komfortišką aplinką darbuotojams,
  • klientų poreikių patenkinimą.

Nors esame patrauklus darbdavys, esame nemažiau reiklūs. „Newsec“ siekia tapti rinkos lyderiu visuose smulkesnių rinkų segmentuose. Šis siekis yra ir visos įmonių grupės tikslas. Norime būti pirmame trejetuke visose verslo srityse, visose rinkose. Jei verslo vienetas to nepasiekia, inicijuojame veiksmų planą, galintį padėti pasiekti viršūnę.

Mūsų raktiniai žodžiai: „profesionalumas“, „naujovės“ ir „sąžiningumas“.

Profesionalumas

Troškimas ir gebėjimas teikti aukščiausios kokybės paslaugas ir priimti sprendimus, viršijančius ir klientų lūkesčius, ir konkurentų galimybes.Profesionalumas – tai ne vien ambicijos ir aukštai iškelta kartelė. Reikia būti veržliu, įgyvendinti planus ir nenuleisti rankų, kol bus pasiektas geriausias įmanomas rezultatas. Kompetencija – neatsiejama profesionalumo dalis. Išsamios ir nuodugnios žinios apie turto rinką ir verslą, patirtis bei prognozės, kaip rinka vystysis –unikalus žinių apie turtą ir investicijas derinys. 

Naujovės 

Smalsumas ir sugebėjimas ieškoti, rasti ir išbandyti naujus sprendimus, vadovauti naujų paslaugų ir produktų kūrimui bei išdrįsti kartais nepaisyti tradicijų.

Naujovėms reikia drąsos žengti savo keliu ir nebijoti klysti. Tam būtinas atvirumas ir pagarba kitų idėjoms. Vieni žengia po mažą žingsnelį kasdien, kiti – po milžinišką žingsnį du kartus per metus. Norint visada vienu žingsniu pirmauti, reikalingas abiejų būdų derinys. 

Sąžiningumas

Būtina visada dirbti nepriekaištingai vadovaujantis verslo etika ir morale –sugebėti užtikrinti kiekvieno kliento konfidencialumą ir tai, kad kiekviena užduotis būtų įvykdyta atsižvelgiant į kliento interesus.Sąžiningumas – tai pagarbos klausimas, pagarbos sau ir kitiems.

Gaukite naujienas pirmieji

Pateikdamas savo el. pašto adresą ir spausdamas „Prenumeruoti” sutinku, kad mano asmens duomenys būtų tvarkomi rinkodaros tikslais. Naujienlaiškio galite bet kada atsisakyti paspaudę naujienlaiškio pabaigoje esančią nuorodą.
Susisiekite su mumis
X
Žinutė išsiųsta. Netrukus su Jumis susisieksime.