Karjera

Karjera

Newsec dirba su žmonėmis, kuriuos domina nekilnojamo turto verslas ir kurie pritaria mūsų kompanijos vertybėms.

Su mumis Jūs dirbsite dinamiškoje ir greitai augančioje kompanijoje. Tai akivaizdus privalumas, jeigu Jūs siekiate tobulėti ir nebijote pokyčių.

Newsec yra vienintelė bendrovė teikianti visas paslaugas nekilnojamojo turto srityje, taigi, dirbdami su mumis turėsite puikias galimybes praplėsti savo žinias nekilnojamojo turto versle. Mūsų kompanijų grupė veikia Šiaurinėje Europos dalyje, todėl įgysite vertingą patirtį bendradarbiaujant su tarptautiniais partneriais.

Darbas Newsec. Kas tai?

Newsec kompanijoje Jūs dirbsite su Šiaurės Europos ir Baltijos regiono nekilnojamojo turto pardavimų, nuomos, valdymo, vertinimo lyderiais. Čia dirba motyvuoti žmonės, pasiryžę nuo pat pirmos dienos prisiimti atsakomybę.

Žmonės yra mūsų kompanijos kultūros pagrindas.  Mes vertiname asmenybes, kupinas naujų idėjų ir ryžtingai siekiančias geriausio rezultato.

Mes mokomės iš savo klaidų, pasiraitojame rankoves ir tęsiame darbus, nepamiršdami smagiai leisti laiko.

Sveiki atvykę į Newsec – finansų ir nekilnojamojo turto konsultacijų bendrovę, teikiančią paslaugas stambioms bei vidutinėms įmonėms, tarptautiniams bei vietiniams investiciniams fondams ir pasiturintiems privatiems asmenims.

Jeigu mes – Jūsų svajonių komanda, o Jūs – mūsų ieškomas kandidatas, siųskite CV anglų kalba el.paštu: join@newsec.lt


Property Manager, Business City „Quadrum“ in Vilnius

Gaukite naujienas pirmieji

Pateikdamas savo el. pašto adresą ir spausdamas „Prenumeruoti” sutinku, kad mano asmens duomenys būtų tvarkomi rinkodaros tikslais. Naujienlaiškio galite bet kada atsisakyti paspaudę naujienlaiškio pabaigoje esančią nuorodą.
Susisiekite su mumis
X
Žinutė išsiųsta. Netrukus su Jumis susisieksime.