Atitikties politika

ATITIKTIES POLITIKA

Nuo 2015 metų savo iniciatyva bendrovėje diegiame atitikties sistemą, kurią sudaro:

  • Veiklos kodeksai;
  • Pirkimų konkursų tvarka;
  • Konfidencialumo politika;
  • Personalo politika;
  • Dovanojimo politika.

Atitiktis (angl. compliance) – tai vidaus procedūrų ir taisyklių visuma, kuria siekiama apsaugoti bendrovės ir jos atstovaujamų klientų bei partnerių interesus, užtikrinant teisės aktų reikalavimų laikymąsi ir užkertant kelią galimiems pažeidimams.

Kiekvienas mūsų darbuotojas savo veikloje vadovaujasi įstatymais, vidaus procedūromis ir taisyklėmis. Atitikties sistema padeda tai daryti nuosekliai, suvaldyti galimas rizikas bei prioretizuoti užduotis.

Kadangi veikiame laikydamiesi įstatymų, tai stiprina mūsų klientų bei partnerių pasitikėjimą mumis.

 

Dovanų politika

ATITIKTIES NAUDA

Nauda klientams: veikiame atvirai ir vadovaudamiesi aiškiomis procedūromis, vengiame interesų konfliktų (prireikus, juos deklaruojame), saugome klientų komercines ir profesines paslaptis.

Nauda kolegoms: dirbame profesionalų komandoje, siekiame efektyvumo, atvirai bendraujame ir diskutuojame apie sėkmes ir iššūkius, vadovaujamės „atvirų durų“ politika. Aiškių vidaus procedūrų nustatymas mums padeda prioretizuoti bendrovės veiklos kryptis ir kasdienius darbus.

 

Susisiekite su mumis

Dr. Živilė Stubrytė

Atitikties vadovė Tel.: +370 620 75 164 El. paštas: z.stubryte@newsec.lt

Gaukite naujienas pirmieji

Pateikdamas savo el. pašto adresą ir spausdamas „Prenumeruoti” sutinku, kad mano asmens duomenys būtų tvarkomi rinkodaros tikslais. Naujienlaiškio galite bet kada atsisakyti paspaudę naujienlaiškio pabaigoje esančią nuorodą.
Susisiekite su mumis
X
Žinutė išsiųsta. Netrukus su Jumis susisieksime.