Apie įmonę

Newsec – lyderiaujanti nekilnojamojo turto konsultacijų bendrovė Šiaurės Europoje ir Baltijos šalyse.

Newsec kompanija įkurta 1994 metais Švedijoje. Įmonės paslaugų spektrą apima visos komercinio nekilnojamojo turto paslaugų sritys. Kompanijoje dirba virš 1700 darbuotojų septyniose Skandinavijos ir Baltijos šalių rinkose. Newsec finansines ir nekilnojamojo turto operacijas patiki stambiausios kompanijos, investiciniai fondai, privatūs investuotojai. 2018 metais „Newsec“ atidarė biurą Londone, kuris teiks išskirtinį dėmesį tarptautiniams klientams, besidomintiems Šiaurės ir Baltijos regionais.

Newsec valdo daugiausiai nekilnojamojo turto objektų, vykdo stambiausius investicinius bei tarpininkavimo sandorius, atlieka didžiausios apimties įvairaus turto vertinimus, taip pat vertina verslo linijas bei akcijas, įmonių pardavimo, jungimosi, restruktūrizavimo ir kitais atvejais,  turi stambiausią rinkos tyrimų ir analitikos padalinį Šiaurės Europoje ir Baltijos šalyse. Visapusiškas teikiamų paslaugų spektras užtikrina aukščiausią teikiamų paslaugų kokybę ir kompetenciją.

Glaudus bendradarbiavimas su lyderiaujančia Europoje nekilnojamojo turto kompanija BNP Paribas Real Estate – suteikia Newsec betarpišką pulsą nekilnojamojo turto rinkoje tiek Europoje, tiek ir už jos ribų.

Mūsų vertybės

Vadovų komanda

Karjera

Naujienos

Atraskite NEWSEC per 60 sekundžių

Gaukite naujienas pirmieji

Pateikdamas savo el. pašto adresą ir spausdamas „Prenumeruoti” sutinku, kad mano asmens duomenys būtų tvarkomi rinkodaros tikslais. Naujienlaiškio galite bet kada atsisakyti paspaudę naujienlaiškio pabaigoje esančią nuorodą.
Susisiekite su mumis
X
Žinutė išsiųsta. Netrukus su Jumis susisieksime.