„BOD Group“ pastatų valdymą patikėjo „Newsec“

Tarptautinė nekilnojamojo turto konsultacijų įmonė „Newsec“ pasirašė sutartį su „BOD Group“ įmonių grupei priklausančia kompanija „SoliTek“ dėl dviejų Vilniuje esančių pastatų valdymo.

Sutartys pasirašytos dėl Mokslininkų g. esančio aukštųjų technologijų gamybos pastato su administracinėmis bei sandėliavimo patalpomis ir administracinio, gamybos bei sandėliavimo pastato Linkmenų g.

Justo Bandzos, „Newsec“ Biurų centrų valdymo grupės vadovo teigimu, šis sandoris atspindi rinkos tendenciją – įmonės atsisako NT valdymo ir atiduoda šią funkciją profesionalams.

„Tokie atvejai Lietuvoje vis dažnesni, nes įmonės koncentruojasi į pagrindinę savo veiklą bei atsisako papildomų ir daug laiko reikalaujančių, su pagrindine veikla nesusijusių veiklų, tokių kaip biuro priežiūra. Mūsų patirtis rodo, kad savininkai būna patenkinti tiek finansiniais rezultatais, tiek tinkamai teikiamomis paslaugomis. Šiuo metu valdome įvairios paskirties pastatus, tačiau kartu išliekame lankstūs ir sugebame prisitaikyti prie kiekvieno pastato savininko poreikių”, – pastebi „Newsec“ Biurų centrų valdymo grupės vadovas Justas Bandza.

„Orientuojamės į gamybą, todėl suprantame, kad NT valdymo specialistais netapsime. Pastatų priežiūrą ir administravimą patikėjome šios srities profesionalams, kurie geriausiai išmano pastatų valdymo rinkos naujoves ir tendencijas. Perdavus pastatų valdymą tuo užsiimančiai įmonei, NT išlaikymas atsieis pigiau. Įmonė, prižiūrinti daug pastatų, jų priežiūrai reikalingas medžiagas ir paslaugas perka didesniu kiekiu, todėl kiekvieno objekto priežiūros kaštai sumažėja“, –pasakoja BOD grupės valdybos pirmininkasVidmantas Janulevičius.

Jis pabrėžia, kad perdavus pastatų valdymą „Newsec“ bus užtikrintas profesionalus bendradarbiavimas su patalpų nuomininkais – perduodamuose pastatuose veikia daugiau nei trys dešimtys skirtingų įmonių: „Norime, kad mūsų patalpos būtų naudojamos racionaliau ir santykiai su nuomininkais būtų tvarkingesni. Tikimės, kad NT valdymo perdavimas į profesionalų rankas padės sugeneruoti didesnes pajamas iš patalpų nuomos“.

Iki šiol „BOD Group“ už turimų pastatų nuomą gaudavo mažiau nei rinkos kainą – perimdami objektų valdymą sieksime, kad gaunamos pajamos atitiktų rinkos vidurkį”, – vardija„Newsec“ Biurų centrų valdymo grupės vadovas.

Pagal sutartį, „Newsec“ teiks turto valdymo paslaugas be techninės priežiūros. „Sieksime užtikrinti visapusišką ir profesionalų turto valdymą, atsižvelgdami į individualius kliento poreikius. Sukursime NT valdymo strategiją, įgyvendinsime pagal su savininku suderintą nuomos planą, analizuosime nuomos kainų situaciją, atliksime nuomos sutarčių auditą ir parinksime tinkamiausius nuomininkus.

Pagrindinė „BOD Group“ įmonių grupės veikla – CD, DVD, Blu-ray Disc kompaktinių plokštelių ir fotovoltinių saulės elementų ir modulių gamyba.

Apie „Newsec“:

„Newsec“ yra tarptautinė nekilnojamojo turto konsultacijų bendrovė, veikianti septyniose Šiaurės Europos ir Baltijos šalyse bei teikianti plataus spektro paslaugas. Įmonė tarpininkauja investicijų į nekilnojamąjį turtą sandoriuose,  teikia nekilnojamojo turto valdymo paslaugas, tarpininkauja nuomojant ir parduodant komercinį turtą, atstovauja klientų interesus vystant naujus ar plėtojant esamus projektus. Bendrovė tai pat atlieka rinkos tyrimus ir analizę, teikia licencijuotas turto ir verslo vertinimo paslaugas. „Newsec“ ekspertai dirba remdamiesi RICS (Royal Institution of Chartered Surveyors) standartais ir laikosi tokių nustatytų darbo principų kaip skaidrumas, atskaitomybė, tęstinumas ir stabilumas. Bendrovė taip pat  yra BNP (Paribas Real Estate) aljanso narė. Bendrovė šiuo metu vienija 41 biurą Šiaurės Europoje, kuriuose dirba daugiau nei 1700 darbuotojų.

Gaukite naujienas pirmieji

Susisiekite su mumis
X
Žinutė išsiųsta. Netrukus su Jumis susisieksime.