Aukciono metu parduota nekilnojamojo turto už 10,5 mln. eurų

2017 12 20


Gruodžio 20 d. įvykusiame aštuntajame aukcione, kurį organizavo tarptautinė nekilnojamojo turto konsultacijų bendrovė „Newsec“, buvo parduota valstybės valdomos energetikos įmonių grupės „Lietuvos energija“ veikloje nenaudojamo nekilnojamojo turto už 10,5 mln. eurų, įskaitant PVM.


Aukcione iš viso buvo parduota vienuolika objektų esančių Vilniuje, Kaune, Alytuje, Panevėžyje bei mažesniuose miestuose. Viešu aukcionu, apie kurį buvo skelbta lapkričio 17 d., susidomėjimą pareiškė daugiau nei 50 rinkos dalyvių, o aukcione sudalyvavo 21 registruotas dalyvis.


Grynindama veiklą, „Lietuvos energija“ ir nekilnojamąjį turtą valdanti grupės įmonė „NT Valdos“ nuo 2016 m. pradžios vykdomuose viešuose aukcionuose realizavo grupės veikloje nenaudojamą nekilnojamąjį turtą, iš viso 50 objektų, už daugiau nei 18 mln. eurų, įskaitant PVM, o pelnas iš įvykusių pardavimo sandorių planuojama sieks daugiau nei 2 mln. eurų.

Gaukite naujienas pirmieji

Pateikdamas savo el. pašto adresą ir spausdamas „Prenumeruoti” sutinku, kad mano asmens duomenys būtų tvarkomi rinkodaros tikslais. Naujienlaiškio galite bet kada atsisakyti paspaudę naujienlaiškio pabaigoje esančią nuorodą.
Susisiekite su mumis
X
Žinutė išsiųsta. Netrukus su Jumis susisieksime.